Ana Sayfa / GÜNDEM / Gençlik Kolları “Genç Kürsü” Programı Düzenlendi

Gençlik Kolları “Genç Kürsü” Programı Düzenlendi

AK Parti Ağrı Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından “Genç Kürsü” programı düzenlendi.

Gençlik Merkezi binasında gerçekleştirilen programda AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi Abdullah Safa Çelik, partili gençlerle sohbet ederek sorularını yanıtladı.

16 Nisan’da yapılacak halk oylamasına da değinen Çelik, Gençlerin ülke için önemine vurgu yaparak; oluşacak yeni anayasa ve Başkanlık sisteminin Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu söyledi.

Çelik; “Bugün ki parlamenter sistemle 16 Nisan referandumundan sonra gelecek olan cumhurbaşkanlığı sistemi arasında karşılaştırmalarda bulunduk. Parlamenter sistemdeki eksik yönleri ve zayıf noktaları geçmişten gelen tecrübelerle anlattık. Akabinde gelecek olan cumhurbaşkanlığı sisteminin ülkemize ve milletimize kazandıracaklarını konuştuk.”

AK Parti Ağrı Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanı Ali Gürtekin ise “Genç Kürsü” programı kapsamında partili gençlerle buluşmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Programın diğer mahallelerde de devam edeceğini aktaran Gürtekin, “Biz burada hem gençlerimizden bir şeyler öğrenmeyi, hem de onlara bir şeyler aktarmayı amaçladık. Bu amaçla programımıza devam edeceğiz. Her Mahallemizde ve ilçelerde en az 4 defa Genç Kürsü programı düzenleyeceğiz. Bu programlarla gençlerimize bilgi birikimleri aktararak ‘evet’ için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Genç Kürsü programından sonra katılımcılarla beraber toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İlidi Ailesinin Acı Günü

Cumaçay Eşrafından Nesim İlidi’nin Eşi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan İlidi’nin yengesi, Cumaçay bölgesi …