Ana Sayfa / GÜNDEM / Genç Çiftçilerin Proje sonuçları belli oldu

Genç Çiftçilerin Proje sonuçları belli oldu

"Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No:2016/16)" kapsamında yapılan başvuruların değerlendirilmesi "Ağrı İli Genç Çiftçi Proje Değerlendirme Komisyonu" tarafından tamamlanarak, sonuçların ilan edilmesine yönelik talimat Bakanlığımız Tarım Reformu Genel Müdürlüğünün 24.06.2016 Tarih ve 72998012-10 sayılı yazıları ile İl Müdürlüklerine bildirilmiştir.

 İlimiz Değerlendirme Komisyonu tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan projelerden "asil" ve "yedek" listeler belirlenmiş olup, sonuçları İl/İlçe Müdürlüklerimizden ve İl/İlçe Müdürlükleri askı Panolarından öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda http://gencciftci.tarim.gov.tr internet adresine girerek, T.C. Kimlik no ve şifreniz ile sorgulayabilirsiniz.

Hak sahibi genç çiftçilerimizin, Bakanlık talimatı ekinde yayınlanan revize edilen Uygulama Takvimi'ne göre askı süreci sonrasında 11-15 Temmuz 2016 tarihi mesai bitimine kadar hibe sözleşme sözleşmesi imzalamak üzere bağlı bulundukları İlçe Müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AĞRI BELEDİYESİ KAR ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Ağrı Belediyesi etkili olan kar yağışının ardından şehir merkezi ve mahallelerde kar çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. …