Gazetemizin Sahibi Murat HANÇER, Anjiyo Oldu

Gazetemizin Sahibi Murat HANÇER, Anjiyo Oldu

ABONE OL
29 Nisan 2022 14:39
Gazetemizin Sahibi Murat HANÇER, Anjiyo Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Geçtiğimiz günlerde yüz felci geçirerek Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden Murat Hançer’in, Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Muhammet Mustafa Demir’in kontrolünde Nöroloji, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz ve Göz Polikliniklerinde çeşitli tetkikleri yapıldı.  Çeşitli tedavilere başlanmasının ardından yapılan göz muayenesi neticesinde Fundus fluoresein Göz anjiografisi (FFA)  (Göz Anjiyosuna) karar verildi.

27 Nisan Çarşamba günü saat 10,00’da ilimizde ilk kez uygulanan Göz Anjiyosuna alındı. Yaklaşık 35 dakika süren Göz Anjiyosu operasyonu başarıyla tamamlanmıştır. Hançer, Bir süre gözetim altında tutulmasının ardından taburcu edildi.

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Murat HANÇER, Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Abdurrahman Çetin’e, Başhekim Yardımcıları Muhammed Mustafa Demir, Tolga Bakır, Nöroloji Doktoru Yiğit Can Güldiken, Kulak Burun Boğaz Doktoru Ahmet Turgay Süzen,  Göz Hastalıkları Doktoru Şerife Şule Çınar ve Hastane çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Murat Hançer, “Gerek hastaneye gelen, gerek telefonla arayan herkesten ve sevenlerimden bu mübarek günde dua bekliyorum. Herkesten Allah razı olsun.”ifadelerini kullandı.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi