Ana Sayfa / GÜNDEM / FETÖ’ye Ait üniversitede atış poligonu
GAZİANTEP'TE KAPATILAN ESKİ ZİRVE ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİNASINDA, ATIŞ POLİGONU VE YASAKLI KİTAPLAR BULUNDU. (LİDER OLGUN/GAZİANTEP-İHA)

FETÖ’ye Ait üniversitede atış poligonu

Gaziantep Üniversitesinden yapılan yazılı açıklamada, Zirve Üniversitesinin FETÖ soruşturması kapsamında kapatıldığı, üniversitenin bulunduğu kampüsün GAÜN'e bağlandığı ve buraya 15 Temmuz Yerleşkesi isminin verildiği hatırlatıldı.Kampusta FETÖ'ye ait bir çok kitabın ele geçirildiği belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi:

"Kampustaki öğrenci sosyal donatısında; öğrencilerin kullanımı için yapılan ancak öğrencilere kullandırılmayan ve kimlerin kullandığı da merak konusu olan gizemli bir atış poligonu polis tarafından bulundu. Öğrencilerin sosyal tesisinde, onların kullanması için yapılan, ancak hiçbir öğrencinin kullanmadığı belirtilen atış poligonunda ayrıca 3 de yasaklanmış Kitapele geçirildi. Kitaplara polis tarafından el konuldu." denildi. Söz konusu kampusta yer alan öğrenci yurdunda FETÖ üyelerinin gizli toplantı yaptıkları odalar ortaya çıkmıştı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Otobüsü Kaza Yaptı : 1 Ölü 27 Yaralı

Sivas’ın Koyulhisar ilçesinde yolcu otobüsünün kaza yapan tıra çarptıktan sonra devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, …