Ana Sayfa / GÜNDEM / Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas ÇAPOĞLU’dan Rektör Prof. Dr. KARABULUT’a Ziyaret

Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas ÇAPOĞLU’dan Rektör Prof. Dr. KARABULUT’a Ziyaret

Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas ÇAPOĞLU’dan Rektör Prof. Dr. KARABULUT’a Ziyaret

Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas ÇAPOĞLU ve beraberindeki heyet Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’u ziyaret etti.

Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas ÇAPOĞLU, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan ÖZEL, Genel Sekreter Prof. Dr. Abdulkadir ÇOBAN ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Vedat ŞAHİN Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’a ziyarette bulundu.

Üniversitemiz ile Erzincan Üniversitesi arasındaki ikili ilişkilerin ele alınarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu ve oldukça samimimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede aynı bölgede yer alan üniversitelerin işbirliği yaparak bölgemizin ve ülkemizin hedefleri doğrultusunda birlikte hareket edebilmelerinin önemine vurgu yapıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas ÇAPOĞLU’na ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Görüşme, günün anısına karşılıklı plaket takdimlerinin ardından sona erdi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AĞRI BELEDİYESİ KAR ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Ağrı Belediyesi etkili olan kar yağışının ardından şehir merkezi ve mahallelerde kar çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. …