Ana Sayfa / GÜNDEM / Erdoğan Ağrı Adayını Açıkladı : SAVCI SAYAN

Erdoğan Ağrı Adayını Açıkladı : SAVCI SAYAN

https://www.agrihabergazetesi.net/wp-content/uploads/2018/12/720p-1.mov

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 14 belediye başkanı adayını daha açıkladı. Bu iller arasında Ağrı’da bulunuyor. Erdoğan, Ağrı Belediye Başkanlığı için Savcı Sayan’ı aday olarak gösterdi.

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 14 belediye başkanı adayını daha açıkladı. Bu iller arasında Ağrı’da bulunuyor. Erdoğan, Ağrı Belediye Başkanlığı için Savcı Sayan’ı aday olarak gösterdi.

AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısında 14 ilin Belediye Başkan Adayını açıklayan Erdoğan’ın Savcı Sayan açıklaması Ağrı’da sürpriz olarak yorumlandı.

Tanıtım toplantısına AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ve Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, Kadın Kolları Başkanı Dilan Özmen ve Gençlik Kolları Başkanı İkbal Gülçin’de yer aldı.

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Diyadin’de sel can aldı : 4 ölü

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde etkili olan selde 2’si çocuk, 4 kişi hayatını kaybetti. Ağrı‘nın Diyadin ilçesinde etkili olan …

Bir yorum

  1. Hayırlı olsun. Şimdi proje üretme zamanı. Şu anda yapılan belediye binası projesi iptal edilsin. Yerine önünde ve arkasında büyük bir park olan Osmanlı mimarisiyle görkemli bir belediye binası yapılsın. Bu belediye binası şehrin hafif dışına yapılmalı ki merkezdeki trafik yükünü azaltsın. Şu anda yapılan millet bahçesinden daha büyük içinde büyük bir göleti olan bir park yapılsın. Kentin muhtelif yerlerinde küçük göletler yapılsın. Kentin tümünü kapsayacak kentsel dönüşüm projeleri hazırlansın. Fakat bu kentsel dönüşüm yeni bir beton yığını şeklinde olmamalı. Her mahaleye bir park, çocuk oyun alanı, futbol ve basketbol sayası yapılmalı. Belediye bünyesinde Kürtçe kursları açılmalı. Belediye websitesi Türkçenin yanında Kürtçe de hizmet vermeli. Belediyede hizmetleri Türkçe ve Kürtçe olmalı. Hızlı trenin Ağrıya kadar gelmesi için hükümete baskı uygulanmalı. Her mahalleye bir kütüphane yapılmalı. Şehrin içinden geçen dere yatakları ıslah edilmeli ve sağlı sollu ağaçlandırılarak park şeklinde düzenlenmeli.. Tabelalar Türkçe ve Kürtçe olmalı.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.