Ana Sayfa / GÜNDEM / Emniyet Müdürü M. Turgay KARABULAK’tan Yılbaşı Mesajı

Emniyet Müdürü M. Turgay KARABULAK’tan Yılbaşı Mesajı

YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

 

Değerli Ağrılı Hemşerilerim;

 

Bir yılı daha acı tatlı olayları, sevindirici gelişmeleri, mutluluk veren anıları ile geride bırakıyor, yepyeni umutlarla yeni bir yıla daha merhaba demenin heyecanını birlikte yaşıyoruz.

 

Kentimizin huzurunu bozan, birlik ve beraberliğimize karşı tehdit oluşturan her türlü şer odaklarına karşı mücadelemiz, yasaların bize verdiği yetki çerçevesinde ve vatandaşlarımızın destekleriyle yılmadan sürmektedir. Her türlü asayiş, güvenlik ve trafik olayları ile ilgili ihbar, şikayet ve yardım talepleriniz için ‘155 Polis İmdat’ telefonu her an hizmetinizdedir.

 

Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü olarak “Her Şikayet Bir Armağandır” düsturuyla çıktığımız bu yolda 2016 yılının söylenmeyen ya da söylenemeyen tüm problemlerin vatandaşlarımız ile el ele çözüleceği bir yıl olacağı duygu ve düşüncesiyle,

 

Tüm Ağrı halkımızın ve basın mensuplarının yeni yılını kutlar; yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini dilerim.

 

 

 

M. Turgay KARABULAK

İl Emniyet Müdürü

1. Sınıf Emniyet Müdürü

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı Düzenlendi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ),  “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı düzenlendi. AİÇÜ Kültür ve …