Ana Sayfa / GÜNDEM / ELEŞKİRT SML’DE VELİLERE KARNE DAĞITILDI

ELEŞKİRT SML’DE VELİLERE KARNE DAĞITILDI

Eleşkirt 70. yıl Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde yapılan veli toplantısı ile öğrencilere karne dağıtıldı.

Eleşkirt Sağlık Meslek Lisesi Konferans salonunda katılımın yüksek olduğu bir  veli toplantısı yapıldı.Veli toplantısında Sağlık Meslek Lisesi okul aile birliği başkanı Kemal Kılıç Bir Konuşma yaptı.Kılıç konuşmasında Okul Müdürü Baran Vural okul idaresi ve öğretmenleri özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Kemal Kılıç’ın konuşmasının ardından Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Baran Vural Bir konuşma yaptı.Vural Konuşmasında ”ben burada hem bir öğretmenim hemde sizler gibi burada bende veliyim.Sizler kadar bende bu toplantıda heyecanlıyım.Bu okulda yapılmış olan bütün hizmetler öğrencilerimizin daha güzel bir ortamda eğitim öğretime katılım sağlamaları içindir.Burada sadece benden bahsetmek doğru olmaz.sizin huzurunuzda okulumuzda emek veren idarecilerimiz öğretmenlerimi çalışanlarımıza teşekkür ederim.Daha önceden mezun olan öğrencilerimizle ilgili gerek mesleki alanlarında gerekse yaptıkları güzel şeylerde duyduklarımız oluyor.Bu bizi mutlu ediyor.Öğrencilerimize verdiğimiz emeklerin meyvelerini onları toplumda güzel yerlerde görmekle almak bizleri gerçekten mutlu ediyor.Şimdi bu veli toplantımızda amacımız hep birlikte çocuklarımıza neler yapabiliriz bunun istişaresini yapmak istedik.Sizlere Öğrencilerimizin Bu sene derslerde neler yaptığı ve ders durumlarının nasıl olduğunu göstermek amacıyla ara karne programı yaptık.sizler bu ara karnelerde öğrencilerimizin durumlarını daha net görebileceksiniz.”dedi.

Okul müdürü Baran Vural’ın konuşmasının ardından Eleşkirt Sağlık meslek lisesinin bir yıl boyunca yaptığı çalışmaların sunumu yapıldı.Veli toplantısı karşılıklı soru cevabın ardından sona erdi.

Veli toplantısı sonrasından veliler kendi çocuklarının okudukları sıralara oturarak sınıf öğretmenleri nezdinde öğrencilerle ilgili bilgi aldılar.Her Veliye kendi çocuğunun ara karnesi verildi.Sınıflarda velilere karnelerin verilmesinin ardından Öğrenciler Kendi velilerinin tansiyon şeker vb. gibi sağlık muayenelerini yaptı.Yapılan Muayenelerin ardından veli toplantısı sona erdi.

Eleşkirt Sağlık Meslek lisesinde yapılan Veli toplantısına okul yönetimi , öğretmenler , öğrenciler ve içlerinde yücekapı belde başkanı İlhami Zeyrek ve Eleşkirt sağlık meslek lisesi okul aile birliği başkanı Kemal Kılıç’ın da bulunduğu veliler katıldı.

 

DSC_1093 DSC_1127 DSC_1085

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’un 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İçin Yayınlamış Oldukları Kutlama Mesajı

Vatan topraklarının işgal tehlikesi altında olduğu bir dönemde Aziz Milletimizin 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan yaktığı …