Ana Sayfa / GÜNDEM / EĞİTİM BİR SEN’DEN KAYMAKAM OKAY’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

EĞİTİM BİR SEN’DEN KAYMAKAM OKAY’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ağrı ve Eleşkirt Eğitim Bir Sen yönetimi Eleşkirt’in yeni kaymakamı Abdulkadir Okay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette  Eğitim Bir Sen ve Memur Sen Ağrı başkanı Süleyman Gümüşer sendikalarının Ağrı’daki  eğitimde yaptıkları çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Eleşkirt kaymakamı Abdulkadir Okay ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Eğitim konusunda yapılacak çalışmalarda en iyi seviyelere getirmek adına kendisinin de desteğinin olacağını dile getirdi.

Karşılıklı sohbet şeklinde devam eden ziyaret Eğitim Bir Sen Başkanı Süleyman Gümüşer ‘in Eleşkirt Kaymakamı Abdulkadir Okay’a Eğitim Bir Sen kurucusu Mehmet Akif İnan ‘ın Külliyatını hediye etmesinin ardından ziyaret sona erdi.

Eleşkirt Kaymakamı Abdulkadir Okay’a  yapılan ziyarete Ağrı Memur Sen Ve Eğitim Bir Sen Başkanı Süleyman Gümüşer , Ağrı Eğitim Bir Sen yöneticisi ve Ağrı Milli Eğitim Şube Müdürü Suat Yılmaz , Eleşkirt Eğitim Bir Sen Başkanı Erol İsen ,Eleşkirt Genç Memur Sen başkanı Emre Çelik , Eleşkirt Eğitim Bir Sen yönetimi katıldı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İLİMİZDE DOMATES HASADI YAPILDI

İlimiz Merkez Yazılı Köyü’nde Erol ŞAHİN’e ait domates tarlasında İl Müdürü Kenan ENGİN’in de katılımıyla …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.