Ana Sayfa / GÜNDEM / EĞİTİM-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Atilla OLÇUM Rektör Prof. Dr. KARABULUT’u Ziyaret Etti

EĞİTİM-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Atilla OLÇUM Rektör Prof. Dr. KARABULUT’u Ziyaret Etti

EĞİTİM-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Sayın Atilla OLÇUM Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’u ziyaret etti. Sayın OLÇUM ziyaretlerinde EĞİTİM-BİR-SEN’in hazırladığı “Yükseköğretime Bakış” başlıklı raporu Rektör KARABULUT’a takdim etti.

EĞİTİM-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Sayın Atilla OLÇUM, Ağrı Şube Başkanı Süleyman GÜMÜŞER ve Yönetim Kurulu Üyeleri Rektör Prof. Dr. KARABULUT’u ziyaret etti. EĞİTİM-BİR-SEN’in UNESCO ve OECD gibi uluslararası kuruluşların standartlarını esas alınarak hazırladığı yükseköğretime geçiş, yükseköğretime erişim ve katılım, eğitim ortamları, öğretim elemanları, yükseköğretimin finansmanı gibi konuları içeren “Yükseköğretime Bakış” başlıklı rapor, Genel Başkan Yardımcısı Sayın Atilla OLÇUM tarafından Rektör KARABULUT’a takdim edildi.

Yükseköğretim ile ilgili karşılıklı fikir alış-verişinde bulunulan görüşmede, Rektör Prof. Dr. KARABULUT, EĞİTİM-BİR-SEN’in hazırladığı raporla hem MEB hem de YÖK’e yardımcı olduğunu belirterek bu yapıcı ve yol gösterici sendikal çalışmalarından dolayı Sayın Başkana teşekkürlerini sundu.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kızılay Giyim Mağazası Açıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nın ortak girişimiyle, öğrencilerin farklı giyim …