Ana Sayfa / GÜNDEM / Dur ikazına uymayan araca ateş açıldı

Dur ikazına uymayan araca ateş açıldı

​PKK/KCK terör örgütünün son süreçte Doğu ve Güneydoğu illerimizde kamyonet ve minibüs tarzı araçlarla bombalı eylemler yaptığı bilinmektedir. Bu bağlamda ilimiz merkezinde ve ilçelerimizde güvenlik önlemleri en üst seviyeye çıkartılmış ve buna bağlı olarak yol uygulamaları yapılmaktadır.
 
Doğubayazıt ilçemizde 13 Eylül 2016 günü saat 01:00 sıralarında yapılan yol uygulaması esnasında, uygulama noktasında dur ikazına ve uyarılara uymayarak yoluna devam eden kırmızı renkli bir transporter marka araçtan şüphelenilmiş ve olabilmesi değerlendirilen vahim olayların önüne geçilebilmesi amacıyla görevlilerimizce ateş edilerek araç durdurulmuştur. Bu esnada yaralanan araç sürücüsü C.T. olay yerine çağrılan 112 Sağlık ekipleri ve Doğubayazıt Devlet Hastanesinde yapılan müdahalenin ardından Erzurum Atatürk Üniversitesi Hastanesine sevk edilmiş olup, şahsın sağlık durumunun iyiye gittiği, şu an itibariyle hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilmiştir. Olayla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığınca tahkikata başlanılmıştır.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan müjdeyi verdi ; Ağrı’da asfaltlanmamış yol kalmayacak

Başkan Sayan müjdeyi verdi, Ağrı’da asfaltlanmamış yol kalmayacak Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı’da kurulacak …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.