Ana Sayfa / GÜNDEM / Doğudan Batıya Futbol Kardeşliği Devam Ediyor

Doğudan Batıya Futbol Kardeşliği Devam Ediyor

Ağrılı Futbolcular Fenerbahçe Manchester United Müsabakasını İzleyecek

 

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna bağlı amatör liglerde yer alan takımların futbolcularından oluşan 20 kişilik kafile, 3 Kasım’da  İstanbul Şükrü Saraçoğlu Stadyumunda oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi grup müsabakası olan Fenerbahçe – Manchester United müsabakasını  izleyecek.

 

Geçtiğimiz yıl başlatılan Doğudan Batıya Futbol Kardeşliği isimli projenin devamı niteliğinde olan bu projede Ağrı’da spor yapan ve hayranı olduğu futbolcuları yakından görme fırsatı bulamayan genç futbolcular, ülke futbolunun üç büyüklerinin Avrupa kupası müsabakalarını izleme fırsatı buluyor.

 

Ağrı Valiliği ve Tuzla Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği projede yer alan sporcular heyecanlı olduklarını söyledi. Projeye katılım sağlayan Doğubayazıt Belediye Spor futbolcularından Muhammed Uçar “ Ben bir Fenerbahçe hayranıyım. İlk defa hayranı olduğum taraftarlığını yaptığım Fenerbahçe’yi izleme fırsatı buluyorum. Bunun yanında sürekli olarak playstationda oynadığım Manchester United müsabakasının olması beni ayrı bir heyecana sürüklüyor. Bizleri bu proje ile İstanbul'a gönderen Ağrı Valimiz Musa Işın’a, Sancaktepe Belediye Başkanımız İsmail Erdem'e İstanbul ilindeki koordinatörler Barış Termisin ve Hüsamettin Aydın’a, Gençlik Spor İl Müdürümüze ve Ağrı ASKF Başkanımız Erkan Kösedağ’a teşekkür ediyorum. “ dedi.

 

Ağrılı futbolcular Perşembe akşamı maçı izledikten sonra havayolu ile Ağrı’ya dönecekler.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.