Ana Sayfa / GÜNDEM / “DİYADİN’İ SEVİYORUM BİSİKLETE BİNİYORUM” PROJESİ KAPSAMINDA BİSİKLET DAĞITILDI

“DİYADİN’İ SEVİYORUM BİSİKLETE BİNİYORUM” PROJESİ KAPSAMINDA BİSİKLET DAĞITILDI

Diyadin Belediyesi ile İzmit Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttüğü “Diyadin’i Seviyorum, Bisiklete Biniyorum Projesi” kapsamında 1508 öğrenciye bisiklet hediye edildi. Diyadin Kaymakamı/Belediye Başkan V. Olgun ÖNER bisiklet dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, ilçe sakinlerinin gönüllerine ve kalplerine dokunan bir hediye olma arzusu uçerisinde olduklarını söyledi. Daha önce 5. sınıf öğrencilerine 500 adet bisiklet dağıttıklarını anımsatan ÖNER; bugün ise gerek ilçe merkezimizde gerek köylerimizde okuyan tüm 5. sınıf öğrencilerine Diyadin’i Seviyorum Bisiklete Biniyorum Projesi kapsamında 1008 bisiklet hediye edeceğiz dedi.
İzmit Büyükşehir Belediyesi ve Diyadin Belediyesi olarak öğrencilerimize verdiğimiz değerin bir göstergesi olarak bugünkü organizasyonu gereçekleştiriyoruz. 1508 beşinci sınıf öğrencimiz var ve biz beşinci sınıfların tamamına bu sene bisiklet dağıtmış oluyoruz. İzmit Büyükşehir Belediyesi bizlere kardeş belediye olarak bu fırsatı sundular. Bu nedenle kardeş belediyemize teşekkür ediyorum dedi.
Konuşmasının ardından  Diyadin Kaymakamı/Belediye Başkan V. Olgun ÖNER programa katılanlarla beraber öğrencilere bisikletleri dağıttı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Valisi Varol Esnafla Bir Araya Geldi

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, protokol üyeleri i Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, protokol üyeleri …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.