Ana Sayfa / GÜNDEM / Diyadin’de Yıl sonu sergisi

Diyadin’de Yıl sonu sergisi

Diyadin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2016-2017 eğitim-öğretim yılı içerisinde düzenlenen çeşitli kurslarda üretilen ürünler Tendürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Türk Telekom Ortaokulu ve Diyadin YBO tarafından ders kapsamında yapılan çalışmalar Diyadin Kadın ve Kültür Merkezi bahçesinde düzenlenen programla sergilendi.
Serginin açılış konuşmasın yapan Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Olgun Öner “Halk Eğitim Merkezimizin kurs çeşitliliğini arttırarak her kesimden vatandaşımıza hizmet verme yolunda büyük adımlar atıyor. Kursların açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve kurslara katılan kursiyelerimizi tebrik ediyorum” dedi. Diyadin ilçesinde özellikle bayanlara yönelik yapılacak olan sosyal, kültürel etkinlere Kaymakalık ve Belediye  Başkanlığı olarak  gerekli desteğin verileceği, bu çalışmaların daha kaliteli ve verimli olabilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

Açılış kurdelesini Diyadinli bayanlar, kursiyerler ve usta öğreticiler ile birlikte kesen Diyadin Kaymakamı Olgun Öner; sergilerin bulunduğu standları gezdi ve ürünler hakkında bilgi aldı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …