Ana Sayfa / GÜNDEM / Diyadin’de çocukların tiyatro sevinci

Diyadin’de çocukların tiyatro sevinci

Diyadin Kaymakamlığı ve Diyadin Belediyesi tarafından gerçekleştirilen sosyal etkinlikler kapsamında “La Fonten Orman Mahkemesinde” çocuk tiyatrosu ilçe ve köylerdeki çocuklarla buluşturuldu.

Çocukların sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla sergilenen “La Fonten Orman Mahkemesinde” çocuk tiyatrosu Diyadin Yatılı Bölge Ortaokulunda sahnelendi. Tiyatroyu kahkahalarla izleyen çocukların bu mutlu günlerinde Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Olgun Öner, eşi Gülcihan Öner ve veliler de çocukları yalnız bırakmayarak sevinçlerine ortak oldular. Çocuklarla birlikte tiyatroyu izleyen Belediye Başkan vekili Olgun Öner ; “Tiyatroyu çocuklarımızla buluşturup onlarla birlikte olup heyecanlarını paylaştık. Diyadin Belediyesi olarak bu tür sosyal ve kültürel etkinliklerimiz devam edecek. Minik yüreklere dokunmaya devam edeceğiz, amacımız çocuklarımızı bu tür aktivitelerden mahrum bırakmamaktır.” dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

 Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın Acı günü

Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın babası  muhterem Hacı Selahattin AYDIN Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün …