Ana Sayfa / GÜNDEM / Diyadin’de Çocuk Oyun Alanı Hizmete Girdi.

Diyadin’de Çocuk Oyun Alanı Hizmete Girdi.

Diyadin Devlet Hastanesinde çocuk servisinde yatan ve hastaneye tedavi amacıyla gelen ailelerin çocuklarının eğlenceli vakit geçirmeleri amacıylaDiyadin Belediyemiz tarafından yaptırılan oyun alanı hizmete açıldı.
Minik hastalara keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için Diyadin Belediyesi bünyesinde çocuk polikliniğinin bulunduğu katta yapımı tamamlanan oyun alanın açılışı gerçekleşti. Açılışa Diyadin Kaymakamı/ Belediye Başkan V. Olgun ÖNER, AK Parti Diyadin İlçe Başkanı Uğur Özmen,  Diyadin Devlet Hastanesi Baş Hekimi, doktorlar, vatandaşlar ve çocuklar katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkan V. Olgun ÖNER: “Tedavi amacıyla hastanemize gelen çocuklarımızın tedavilerine de destek verecek ve onların bu süreçte keyifli vakit geçirip moral bulacakları bir ortam oluşturma adına  Diyadin Belediyesi olarak bu oyun alanını Devlet hastanemize kazandırmış bulunuyoruz. Daha önce de devlet hastanemizin fiziki şartlarının iyileştirilmesi amacıyla yaptığımız çalışmalarımıza bir yenisini saha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Diyadin Belediyesi olarak bu ve benzeri daha birçok imkanı siz vatandaşlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz. Amacımız daha mutlu bir Diyadin daha mutlu çocuklar görmektir. “Çocuklar gülsün, Dünya gülsün” sloganıyla yolumuza devam edeceğiz.” dedi.
Konuşma sonrası Diyadin Kaymakamı/Belediye Başkan V. Olgun ÖNER, AK Parti Diyadin İlçe Başkanı Uğur Özmen,  Diyadin Devlet Hastanesi Baş Hekimi, hastane çalışanları, hasta yakınları ve çocuklarla birlikte kurdale kesimi yapılarak oyun alanı hizmete açıldı. Vatandaşlarımız ve çocuklarımız da yapılan bu hizmetten dolayı Diyadin Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Olgun ÖNER’e tüm Diyadinliler ve çocuklar adına teşekkür ettiler.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı’da Uyuşturucu ve Dolandırıcı Operasyonu

BASIN BÜLTENİ   Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce İl Merkezinde uyuşturucu …