Ana Sayfa / GÜNDEM / Diyadin Halkı AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe’yi Bağrına bastı

Diyadin Halkı AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe’yi Bağrına bastı

MİLLETVEKİLİ GÖKÇE DİYADİN’DE

 Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, Diyadin İlçesi’nde bir dizi inceleme ve ziyarette bulunduktan sonra Diyadin Belediyesi’ne atanan kayyum heyetinin yaptığı çalışmaları yerinde inceledi. 

Sabah saatlerinde Ak Parti İl Başkanı Kemal Atmaca yönetimi ve diğer partililer ile birlikte Diyadin İlçesi’ne gelen Milletvekili Cesim Gökçe, ilçe girişinde Ak Parti Diyadin İlçe yönetim kurulu üyeleri  ve Diyadinde kalabalık vatandaş topluluğu tarafından karşılandı. Aracından inerek kendisini bekleyen tüm vatandaşlarla selamlaşan Gökçe, gördüğü ilgi ve sevgiden oldukça memnundu Gökçe, daha sonra ilçe Kaymakamlığı’nı ziyaret etti. Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkanı  Mekan Çeviren, ilçede yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Daha sonra yapılan çalışmaları yerinde gören ve ilçeyi baştan, başa gezen Milletvekili Gökçe, yaptıkları çalışmalardan dolayı Diyadin Belediyesi’ne kayyum olarak atanan İlçe Kaymakamı Mekan Çeviren ve Belediye Başkan Yardımcısı Salih Yaşar’ı tebrik etti. 

 VEKİL GÖKÇE ÇUKUR SİYASETİ'NİN YERİNİ HİZMET ALDI.

Diyadin ilçesinde termal su ve seracılığın gelişmesi noktasında çalışmaların sürdürüldüğünü belirten AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe “İlçemize kayyum olarak atanan ekibin çalışmalarını yerinde görmek, teşkilat mensuplarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelmek için Diyadin’e geldik. Yapılan çalışmalar ve projeler beni oldukça mutlu etti. Özellikle asfalt ve parke taşı döşemesinde ciddi mesafe kaydedilmiş. Yine ilçeye yeni bir Otogarın yapılması planlanmaktadır. Çok heyecanlı ve özverili bir ekibin iş başına geldiğini gördük. Bundan böyle Diyadin’de çukur siyasetinin yerini hizmet siyasetinin aldığını söyleyebiliriz. İnşallah bizlerde elimizden geldiğince projelerine destek olacak ve tüm desteğimizi vereceğiz. Halkımıza gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah Diyadin kısa sürede hak ettiği hizmeti alacaktır” dedi.
diyadin4 diyadin diyadin2 diyadin3 diyadin5

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …