Ana Sayfa / GÜNDEM / Corona Virüs Ağrılı hemşehrilerimin umrunda değil

Corona Virüs Ağrılı hemşehrilerimin umrunda değil

Koronavirüs tehlikesine karşı alınan tedbirlere ve uyarılara aldırış etmeyen Ağrılı vatandaşlar, sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak caddelerde dolaşmaya devam ediyorlar.

Koronavirus salgını, tüm dünyada olduğu Türkiye’de etkisini giderek artırıyor. İnsandan insana bulaşan salgından dolayı her alanda tedbirler alınmaya devam edilirken, vatandaşlara da mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması yönünde uyarılarda bulunuldu.

Vatandaşların bir kısmı “Evde kalın” uyarılarını dikkate alarak evlerinden dışarı çıkmazken, bazı vatandaşlar ise sokağa çıkmayı sürdürüyor.

Sabahleyin Caddeleri sokakları dolaşarak halkımızın uyarıları dikkate almadıkları görünüyor bize corona virüs birşey yapamaz dercesine caddeler sokaklar bayram arefesi gibi canlı Bankaların, bankamatiklerin, PTT bakamatiklerinin önü adeta insan seli Sosyal mesafe kurallarını hiçe sayarak dolaşıyorlar Ağrı eminyet Müdürlüğ Ekipleri Meydanda Sebze halindeki vatandaşların vurdum duymazlıklarını önlemek için bariyer çalışması başlatarak giriş çıkışları teken indirp kontrol altına almaya çalışıyorlar Emniyet yetkilileri biz elimizden geldiği kadar vatandaşlarımıza uyarı yapıyoruz fakat bizleri dinlemiyorlar bazı görüştüğümüz sebzeci kardeşlerimizde bize biraz müsade etsinler elimizdeki sebzelerimizi satalım elimizde kalırsa çürürler biz sattıktan sonra sebze halini kapatsınlar bizlerde rahat edeli onlarda diye sitemlerini dile getirdiler

Polis araçları, cami hoparlörlerinden gerekmedikçe evden çıkmayın anonsuna aldırış etmeyen Ağrı halkının sosyal mesafe kuralına da uymadıkları görüldü.

 

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı’da

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı Sınır Duvarını inceledi – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İran sınırında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.