Ana Sayfa / GÜNDEM / Çelebi’den Küçük Leyla’nın arama çalışmalarına ziyaret

Çelebi’den Küçük Leyla’nın arama çalışmalarına ziyaret

Çelebi’den Küçük Leyla’nın Ailesine Ziyaret

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 15  Haziran 2018 tarihinde kaybolan Leyla Aydemir’in ailesini Bezirhane köyünde ziyaret etti.

15 Haziran 2018 tarihinde kaybolan 3,5 yaşında Leyla Aydemir’in arama çalışmaları ile ilgili Güvenlik güçlerinden ve AFAD yetkililerinden telefon ile bilgi aldığını kaydeden Çelebi: “ Leyla kızımızın üzüntüsünü tüm herkes gibi bizlerde yaşadık. Kolluk kuvvetlerinden ve AFAD yetkililerinden günlük ve anlık olarak kızımızın arama faaliyetleri ile ilgili bilgileri Sayın Valimiz başta olmak üzere tüm ilgili kurumlardan aldık. Ümitliyim, inşallah kızımız sağ salim bizlere kavuşacak. Bu konuda şahsımın yapabileceği ne varsa telefonum 7 gün 24 saat açık, her zaman her şekilde ulaşabilirsiniz. Devletimizin her kurumu küçük kızımız için seferber olmuş durumda.  Ben bugün üzüntünüzü paylaşmak için bugün buraya geldim, inşallah kızımızı sağ salim bulduğumuz zamanda sevincinizi paylaşmak için  kızımızı görmeye geleceğim. ‘ ifadelerini kullandı.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi küçük Leyla’nın babası Nihat Aydemir ile görüştükten sonra Jandarma Komando Özel Asayiş ve Kurtarma Komutanlığı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekiplerinden bilgi aldı.

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Ölçü ve Tartı Aleti Kullanıcılarının Dikkatine

ÖLÇÜ VE TARTI ALETİ KULLANICILARININ DİKKATİNE Ağrı Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Murat İBİK Ölçü …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.