Ana Sayfa / GÜNDEM / Çelebi’den Kıbrıs Gazisine Taziye Ziyareti

Çelebi’den Kıbrıs Gazisine Taziye Ziyareti

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, meclis çalşmalarına verilen iki günlük ara dolayısı ile geldiği Ağrı’da, bir takım ziyaretlerde bulundu.

Ağrı Havalimanına iner inmez, ilk ziyaretini geçtiğimiz hafta içinde hayatını kaybeden Kıbrıs Gazisi Ziya Yılmaz’a yaptı.

UZUN SÜREDİR TEDAVİ GÖRÜYORDU

Doğuanadolu Sürücü Kursları Federasyonu Başkanı Kenan Çetin’in kayınpederi olan Ziya Yılmaz, uzun süredir anestezi, yoğun bakımında tedavi alına alınmıştı. Yoğun bakımdayken geçirdiği kalp krizi sonucunda tedavi gördüğü Erzurum Bölge Araştırma Hastanesinde vefat etmişti. Çelebi, vefat eden Ziya Yılmaz’ın evine giderek abisi Rahmi Yılmaz ailesine başsağlığı diledi.

AYNI GÜN HASTA ZİYARETİ YAPTI

Ağrı’ya geldiği ilk gününde bir çok hastayı evinde ziyaret eden Çelebi, günün sonunda Gazeteci Nuri Bayram başta olmak üzere bir çok hastayıda hastanedeki odalarına ziyaret ederek geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Öte yandan Çelebi’nin Ağrı ziyaretinin ikinci gününde AK Parti İl Başkanlığında parti teşkilatları ile biraraya gelerek, yerel seçimler konusunda durum değerlendirmesi yapacağı öğrenildi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kulaçlar Engelleri Aşmak İçin Atıldı

AİÇÜ’de Kulaçlar Engelleri Aşmak İçin Atıldı Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ) ‘3 Aralık Dünya Engelliler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir