Ana Sayfa / GÜNDEM / Çelebi; Ağrı Gençlik Platformu Gençliği Bir araya Getirecek

Çelebi; Ağrı Gençlik Platformu Gençliği Bir araya Getirecek

Çelebi; Ağrı Gençlik Platformu Gençliği Biraraya Getirecek

Geçtiğimiz günlerde kurularak Ak Parti Geup Toplantısına katılan Ağrı Gençlik Platformu, Ağrı’da ki gençliği biraraya getirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Platform geçici yönetimi, Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ile biraraya gelerek platformun çalışmalarını aktardı. Platform adına geçici başkanlık yapan Muhammet Taştan yaptığı konuşmada platformun amacının gençliğin sorunlarını aktarmak olduğunu söyleyerek “ Bizim biraraya gelme amacımız ortak sorunlarımızın çözüme kavuşturulmasıdır. Bu amaçla hareket ederek çalışmalar yürütüyoruz. Milletvekilimiz Ekrem Çelebi’den platform çalışmalarımızda destek bekliyoruz. Bir seçim kararı aldık. Platform olarak hem başkanımızı seçeceğiz, hemde oluşturacağımız çalışma grupları ile gençlerin sorunlarını tespit ederek yetkili makamlara ileteceğiz” dedi.

Platformun Ağrı Gençliğinin her kesimine hitap etmesini isteyen Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ise “ Platformun Ağrı’nın her kesimine hitap etmesi lazım. Burada yüzler değil binlerle bir temsiliyet istiyorum. Sizlerin Ağrı’da ki gençleri bir çatı altında toplayacağınıza inancım tam. Bende AK Parti’nin bir Milletvekili olarak, bir büyüğünüz olarak sizlere gereken tüm desteği vermeye hazırım. Platform seçimlerinin bir demokrasi şöleni şeklinde geçmesi, sizlere yakışacak en güzel dabranış olur. Ağrı gençliği için her zaman sizlerle önemli işler çıkaracağımıza inancım tam.” diye konuştu.

Program, platform üyelerinin sorularının cevaplanması ile son buldu.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan Açıkladı ” Türkiye’nin en ucuz ekmek fiyatı Ağrıda

Başkan Sayan Açıkladı. Türkiye’nin en ucuz ekmek fiyatı Ağrı’da   Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan …