Ana Sayfa / GÜNDEM / ÇEÇEN AİLESİNDEN İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

ÇEÇEN AİLESİNDEN İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesine ismini veren hayırsever işadamı Sayın İbrahim ÇEÇEN ailesiyle birlikte ismini verdiği Üniversiteyi ziyaret etti. 2 günlük Ağrı programları çerçevesinde Üniversiteye misafir olan ÇEÇEN Ailesi ve Sağlık Eski Bakanı Doç. Dr. Yaşar ERYIMAZ Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’u makamında ziyaret etmelerinin ardından Üniversite Kampüsünü gezdi. Sayın İbrahim ÇEÇEN ve Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT birlikte Vali Sayın Süleyman ELBAN’ı ve İbrahim Çeçen İlkokulunu ziyaret etti.

İki günlük programları kapsamında Üniversiteye misafir olan IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim ÇEÇEN ile kıymetli eşi Sayın Nezehat ÇEÇEN, IC Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Günseli ÇEÇEN, IC Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Aslı ÇEÇEN, IC Vakfı Müdürü Doç. Dr. Meral DİNÇER, Sağlık Eski Bakanı Doç. Dr. Yaşar ERYILMAZ Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’u ziyaret etti. Rektörlük Binası önünde öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Sayın İbrahim Çeçen ve Aileleri burada öğrenciler ile sohbet etti. IC Vakfı bursiyerleri ve yabancı uyruklu öğrencilerle yakından ilgilenen Sayın İbrahim ÇEÇEN, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Rektörlükte gerçekleşen ziyaretin ardından Çeçen Ailesi ile Sağlık Eski Bakanı Doç. Dr. Yaşar ERYILMAZ ve Ak Parti İl Başkanı Av. Abbas AYDIN Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT ile birlikte Merkez Kampüsde bulunan Eğitim Fakültesini ve kısa zaman sonra hizmete girecek olan IC Vakfı Binasını gezdi. Müzik bölümü öğrencilerinin dinletisiyle Eğitim Fakültesinde karşılanan Çeçen Ailesi, Resim ve Heykel atölyelerini gezdi. Burada Sayın İbrahim ÇEÇEN’e resim bölümü öğrencilerinin çizmiş olduğu portreleri hediye edildi.

Sayın İbrahim Çeçen 2 günlük programları kapsamında yarın Kültür ve Kongre Merkezi Osmanlı Konferans Salonunda Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULU ile birlikte üniversite öğrencileri ile bir araya gelecek.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kızılay Giyim Mağazası Açıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nın ortak girişimiyle, öğrencilerin farklı giyim …