Ana Sayfa / GÜNDEM / Bozdağ ; Cumhuriyet, Sözcü gibi gazeteler olmasa konuşacak gündem bulamazlar

Bozdağ ; Cumhuriyet, Sözcü gibi gazeteler olmasa konuşacak gündem bulamazlar

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ çeşitli ziyaretler gerçekleştirmek ve AK Parti Merkez İlçe Kongresine katılmak üzere Ağrı’ya geldi.

Bugün Saat 09.30’da Ağrı Ahmedi Hani Havalimanına iniş yapan Bekir Bozdağ’ı Ağrı Valisi Süleyman Elban, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan Şahin, AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın ve Kurum müdürleri karşıladı. İlk olarak Ağrı Valisi Süleyman Elban’ı makamında ziyaret eden Bozdağ, buradan Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen 6. Olağan Merkez İlçe kongresine katıldı.

Kongrede AK Parti’nin Türkiye siyasetine getirdiği pek çok yenilik ve güzelliğin olduğunu belirten Bozdağ şöyle devam etti ; “Siz bu yenilikleri ve güzellikleri hep gördünüz, inşallah bundan sonra da görmeye devam edeceğiz. Türk siyasetinde birliğin, dirliğin, beraberliğin ve birlikte Türkiye olmanın merkezi, adresi AK Parti olmuştur. AK Parti, sadece bir ilin, ilçenin veya bölgenin değil, Türkiye’nin tamamının partisidir. Baktığınız zaman Cumhuriyet Halk Partisi, bazı kıyı şeridi illerimizde, bazı içerideki illerde var. MHP, nokta nokta bazı yerlerde var. HDP, bazı illerde ve birkaç bölgede var ama Türkiye’nin her yerinde olan AK Parti dışında bir parti yok. Her yerde teşkilatı olan, her yerde halkın seçtiği temsilcileri olan, 81 ilin neredeyse tamamında milletvekili olan parti, AK Parti’dir.”

Bozdağ, muhalefet partisinin, Cumhuriyet ve Sözcü gibi gazeteler olmasa konuşacak gündem bulamayacaklarını söyledi. Bozdağ ” Sözcü ve Cumhuriyet gazetelerine ve aynı paralelde yayın yapanlara diyorum ki sizin fikri mülkiyet hakkınız var Cumhuriyet Halk Partisinde, dava edin fikirlerinizle siyaset yapıyor. Ondan ürettiğiniz fikirlerin bedelini alın. Çünkü Cumhuriyet gazetesinin, Sözcü gazetesinin manşetleri ve köşe yazıları olmasa Kılıçdaroğlıu ve arkadaşları grup konuşmalarında konuşacak laf bulamazlar. Sen bir düşünde ben bir fikir üreteyim bu gazeteler manşet yapsın diye. Yok, kim hangi manşeti atmış o manşetin peşinde koşan bir muhalefet var. Eğer gazete manşetleriyle iktidar olunsaydı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın asla olmaması lazımdı, muhtar bile olamaz diye manşet atmamışlarmıydı. Ama o şimdi külliyede muhtarlarıyla beraber Türkiye’nin Cumhurbaşkanı.”

Kongrenin ardından Bozdağ ve beraberindekiler bir restaurant’ta düzenlenen yemeğin ardından Ağrı’dan ayrıldı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AĞRI BELEDİYESİ KAR ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Ağrı Belediyesi etkili olan kar yağışının ardından şehir merkezi ve mahallelerde kar çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. …