Ana Sayfa / GÜNDEM / BAYANLARDAN KUTLU DOĞUM PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

BAYANLARDAN KUTLU DOĞUM PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

2017 Yılı “Hz Peygamber ve Güven Toplumu” teması çerçevesinde Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Ağrı Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosunca bayanlara yönelik düzenlenen programa bayanların yoğun ilgisi damgasını vurdu.

Diyanet İşleri Uzmanı Doç. Dr. Zekiye DEMİR’in konuşmacı olduğu program Ağrı Kültür ve Kongre Merkezi konferans salonunda gerçekleşti.

Kuran tilaveti ile başlayan program Ağrı Müftülüğü Musiki Korosu’nun ilahi dinletisiyle devam etti. Ağrı Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü ve İl Vaizi Nuri ARSLAN’ın açılış konuşmasının akabinde Doç Dr Zekiye DEMİR konferans verdi. Konferansında “Hz Peygamber ve Güven Toplumu” ana başlığı altında çocukluğundan, gençliğine, ticaretinden, peygamberliğine, peygamber oluşu esnasındaki süreç içerisinde Hz Peygamber’in “eman, iman ve emniyet” bağlamında örnekliği ve tesis ettiği asri saadet devri detayları ile dile getirdi. Dinleyicilere İslam Dininin  bu konudaki tavsiyelerini dile getirerek konuşmasını bitirdi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan: HDP ve CHP Kürtlere yeni tuzaklar kuruyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, HDP ve CHP’nin Kürtlere yeni tuzaklarkurduğunu belirtti.Sosyal medya hesabından konuya …