Ana Sayfa / GÜNDEM / Başkan Selçuk Mazbatasını Aldı

Başkan Selçuk Mazbatasını Aldı

Ak Parti Ağrı İl Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Halil İbrahim Selçuk, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnanlı tarafından mazbatasını aldı.
Mumammed İkbal Gülcinin Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MYKY seçilmesinden sonra boşalan Ağrı İl Gençlik Kolları Başkanlığına genel merkez tarafından Halil İbrahim Selçuk atandı.
Başkan Selçuk mazbatasını aldıktan sonra Yaptığı açıklamada; “Bir Duruşu Olmalı İnsanın; Bir Bakışı, Bir Anlayışı, Bir Aşkı, Bir Davası Olmalı” düsturuyla çıktığım ve gönül verdiğim bu davaya en iyi şekilde hizmet etmek için gece gündüz demeden, yorgunluk nedir bilmeden çalışacağım.
Bizleri bu göreve layık gören Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Eyüp Kadir İnan başkanıma teşekkürlerimi sunuyorum.
Birlikte çalışma fırsatı bulduğum önceki dönem il gençlik kolları başkanlarım Sn. Alim Aktaş’a, Sn. Muhammed İkbal Gülçin’e bugüne kadar ki emek ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
Bu kutlu yolda birlikte yürümekten onur ve şeref duyduğum her bir dava arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür etmeyi borç bilirim.
Bu süreçte gerek arayarak, mesaj atarak, gerekse sosyal medyadan tebrik eden kardeşlerime ve büyüklerime teşekkür ederim.
İnandığımız bu yolda, ilk gün ki aşkla durmadan yürüyeceğiz.

Vira Bismillah… Diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.