Ana Sayfa / GÜNDEM / Başkan Mehmet Nuri Samancı “14 Bin’e Yakın Üyemizle ‘Evet Diyeceğiz”

Başkan Mehmet Nuri Samancı “14 Bin’e Yakın Üyemizle ‘Evet Diyeceğiz”

Ağrı Damızlık Koyun Keçi Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı, 14 bin’e yakın üyesi ile 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda ‘evet’ oyu vereceklerini söyledi.

Ağrı’da faaliyet gösteren büyük  STK’larından olan ve aynı zamanda Ağrı Damızlık Koyun Keçi Birliği  Başkanı olan Mehmet Nuri Samancı, 16 Nisan’da Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi değişikliği için yapılacak referandumda 14 bin’e yakın üyesi ile ‘evet’ diyeceklerini belirtti.

Devletimiz tarafından çiftçilerimize gelen teşviklerden dolayı Ağrı’da hayvancılığın yüzde yüz arttığını kaydeden Başkan Samancı, “Elbette çiftçiler referandumda ‘evet’ diyecekler. Bütün üyelerimiz ile irtibat halindeyiz. Üyelerimiz, hükümetimizin yapmış olduğu projelerden memnunlar. Biz de bu hizmetlerin devamı için ülkemizde nasıl 15 Temmuz darbe sürecini aştıysak, şimdi de bu referandumda ‘evet’ diyerek vatanımıza sahip çıkacağız” ifadelerini kullandı.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan müjdeyi verdi ; Ağrı’da asfaltlanmamış yol kalmayacak

Başkan Sayan müjdeyi verdi, Ağrı’da asfaltlanmamış yol kalmayacak Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı’da kurulacak …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.