Ana Sayfa / GÜNDEM / ASTOP Başkanı Saim Alpaslan Oldu.

ASTOP Başkanı Saim Alpaslan Oldu.

​11 Şubatta yapılacağı ilan edilen (Astop) Ağrı Sivil Toplum Platformu bugün yaptığı 1. olağan kongresinde nefes kesen bir seçime ev sahipliği yaptı.

Saat 11 de Ağrı Kültür ve kongre Merkezinde gerçekleştirilen kongrede 52 Stk dan oluşan platform 12 Üyelik için kıyasıya bir yarış yaptı.28 ismin yönetim kurulu üyeliği için yarıştığı seçimde Atso Başkanı Saim Alpaslan Başkanlığa tek aday olarak girdi. Alpaslan 205 oyun kullanıldığı seçimde 200 oy alarak başkan seçilirken 5 zarf da boş çıktı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odasından Mikail Ertosun ve Ziraat Odası Başkanı Sami Yıldırım Başkan kontenjanından yönetim kurulu üyeliğine getirilirken Avukat Salih Aydın Hukuk İşleri ,Taner Söylemez de Basın sözcüsü olarak tayin edildi.

12 Yönetim Kurulu Üyeliği için yarışan 28 isimden en yüksek oyu alan

Erkan Kösedağ ,Dilan Özmen,Fahrettin Selçuk,Erhan Kılıç,Erol Kılıç,Nizamettin Şahin,Agit Asrlan,Cezmi Alpaslan,Kenan Çetin,Mahmut Yıldırım,Mehmet Demir ve Baran Şengül Yönetim kurulu üyeliklerine seçilirken

Denetleme Kuruluda Recep Çirik,Abdurrahman Duman ve Ömer Yıldız’dan oluştu.

Konre sonrası Divan Başkanı M.Salih Aydın Başkan Saim Alpaslan’a rozetini taktı.yönetim kurulu toplu fotoğrafıyla kongre sonlandı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.