Ana Sayfa / GÜNDEM / ASP’den Şehit Korucu Ailelerine Ziyaret

ASP’den Şehit Korucu Ailelerine Ziyaret

Ağrı  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veysel Topkaya ve İl Müdür Yardımcısı Vefa Çelik ile meslek elemanlarından oluşan bir grup Doğubayazıt ilçesinde düzenlenen saldırıda şehit olan korucuların ailelerini ziyaret ederek, mevlit programına katıldı.
Somkaya, Gökçebulak ve Kara Kent köyünde bulunan şehit korucuların ailelerini tek tek ziyaret eden İl Müdürü Veysel Topkaya ve İl Müdür Yardımcısı Vefa Çelik ile meslek elemanlarından oluşan personeller ailelere taziye ziyaretinin yanı sıra bakanlığın hizmet modülleri anlatıldı.
Olayın yaşandığı günden itibaren İl müdürlüğü ekipleriyle sürekli ailelerin yanında olduklarını ve psikososyal destek sağladıklarını ifade eden İl Müdürü Topkaya, “İl Müdürlüğümüzde çalışan personellerimizle birlikte olayın yaşandığı günden itibaren şehit olan korucularımızın ailelerini ziyaret edip taziyelerine katıldık. Ekiplerimiz ailelerimize psikososyal destek hizmeti verdi. 8 korucumuzun toplam 54 çocuğu yetim kaldı. Devletimiz bu çocuklarımıza sahip çıkacağından kimsenin kuşkusu olamasın şehit ailelerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız” dedi.

 

img_5701 img_5693 img_5683 %c2%b50f1d2-5

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …