Ana Sayfa / GÜNDEM / Aras Edaş, Ağrı’lı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Aras Edaş, Ağrı’lı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Ağrı Aras Edaş İl Koordinatörü Halil İbrahim Gök, köy ve mahalle muhtarları ile bir kafede sabah kahvaltısında buluştu. Erzurum’dan gelen Aras Edaş personeli Nazlı hanım’ın, bölge ve il bazındaki personel, ekipman ve iş güvenliği hakkında bilgi vermesinin ardından muhtarlarla soru cevap şeklinde istişarelerde bulunuldu.

Muhtarların not kağıtlarına sorunlarını yazıp, Aras Edaş il Koordinatörüne bildirmesinin ardından sorunlarla bizzat ilgileneceğini söyleyen Halil İbrahim Gök, “ İldeki sorunları biliyoruz, bu anlamda ciddi projeler ve yatırımları masaya koyduk. Öncelikle sizlerden isteğimiz, kaçak kullanıma göz yummayın, sizler ne kadar fatura öderseniz bizler o kadar yatırım yaparız. Bu yıl planlarımız doğrultusunda 60 Milyon lira yatırım yapacağız. Sizler Bu rakamı yükseltmek istiyorsanız bizlere destek olacaksınız ve bizlerde sorunları bir bir aşacağız. “Dedi.

Muhtarlar derneği başkanı Mehmet Demir program sonunda “ Bizleri burada bir araya getiren Aras Edaş İl Müdürlüğüne ve personeline teşekkürü bir borç bilirim. Bizler İlimiz için çalışmaktan dolayı gururluyuz. İnşallah enerji alanında da bu sorunları büyük oranda çözeceğiz, biz müdürümüze güveniyoruz. Kolaylıklar diliyoruz.”dedi.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Belediyesi önünde işçiler bayram sevinci yaşadı

Ağrı Belediyesi’nde çalışan işçiler, Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın maaşlarına yaptığı bin liralık zammı duyunca, belediye …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.