Ana Sayfa / GÜNDEM / Aras Edaş Ağrı İl Koordinatörü Halil İbrahim Gök ve Ağrı Haber Gazetesi Sahibi Murat Hançer, Ağrı Vali Yardımcısı Kamil Aksoy’u makamında ziyaret Etti.

Aras Edaş Ağrı İl Koordinatörü Halil İbrahim Gök ve Ağrı Haber Gazetesi Sahibi Murat Hançer, Ağrı Vali Yardımcısı Kamil Aksoy’u makamında ziyaret Etti.

Aras Edaş Ağrı İl Koordinatörü Halil İbrahim Gök ve Ağrı Haber Gazetesi Sahibi Murat Hançer, Ağrı Vali Yardımcısı Kamil Aksoy’u makamında ziyaret Etti. Ziyarette Aras Edaş İl koordinatörü Halil İbrahim Gök ile Hemşehri olan Vali Yardımcısı Kamil Aksoy ile gündeme dair konular görüşüldü.  Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Vali Yardımcısı Kamil Aksoy Ağrı Haber Gazetesi Aracılığıyla Ramazan Ayınında tüm islam alemine hayırlı olması dileklerini sundu.

Kamil Aksoy Kimdir?

Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulu Göksun’da, liseyi Kahramanmaraş’ta tamamladı. 2007 yılında ODTÜ İİBF iktisat bölümünden mezun oldu. Mezuniyetine müteakip bir süre Türkiye Kalkınma Bankasında uzman yardımcısı olarak çalıştı. 2009 yılında Gaziantep Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap eden Kaymakam Aksoy sırasıyla Mecitözü (Çorum) ve Akseki (Antalya) ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı. Yurtdışı stajı çerçevesinde 1 yıl Paris Sorbonne’da Fransızca eğitimi aldı. 1 ay süresince Nantes Bölge Valiliğinde Fransız İdare Sistemi ile ilgili çalışmalar yaptı. 2012-2015 yılları arasında Kayseri ilinin Pınarbaşı ilçesinde görev yapan Kaymakam AKSOY, İçişleri Bakanlığının 28.06.2015 tarih ve 2015/398 sayılı Müşterek Kararnamesi ile Erzurum’un Karayazı ilçesine atanmıştır.  İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen Kaymakam AKSOY, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …