Ana Sayfa / GÜNDEM / ANIĞI ”İYİLİK BİR GÜN MUTLAKA KAZANACAK”

ANIĞI ”İYİLİK BİR GÜN MUTLAKA KAZANACAK”

ANIĞI ”İYİLİK BİR GÜN MUTLAKA KAZANACAK”

Ağrı İHH başkanı Kerem Anığı tarafından Eleşkirt Eğitim Bir Sen Başkanı Erol İsen , Eleşkirt Yeni Camii ve Merkez Camii cemaatleri, lçe Devlet Hastanesi çalışanlarına ve bazı esnaflara teşekkür ziyaretleri edilip, bağış ve desteklerinden dolayı kendilerine  Ağrı İHH adına ‘İyilik Belgesi’ takdim etti.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan  Eleşkirt Eğitim Bir Sen Başkanı Erol İsen İHH ya teşekkür etti.İsen Açıklamasında şu ifadelere yer verdi:” Suriye’de yaşanan ekmek sıkıntısını , oradaki kardeşlerimizin yaşadığı çileyi gözler önüne sererek insanlarımızın oradaki yaşayanlara destek vermeleri için kampanyalar başlatan İHH ailesine ,Bizleri de sebepler dairesine katarak oradaki kardeşlerimize çorbada tuz misali yardımcı olma fırsatı veren  yapılan kampanyaların Ağrı’daki çalışmalarını özverili bir şekilde takip eden Ağrı İHH başkanı Kerem Anığı nezdinde bütün  Ağrı İHH Gönüllülerine bütün ilçem adına teşekkür ederim.i.”dedi.Ayrıca Eleşkirt Eğitim Bir Sen olarak İHH’nın yapacağı bütün organizasyonlarda onlarla olduklarını da belirtti.

Ağrı İHH başkanı Kerem Anığı Bu hayırlarda emeği geçenlere teşekkür ederek şu sözleri söyledi

” Bizler İHH olarak Mazlum halklara yardımımız her zaman olduğu gibi devam edecektir. İyilik bir gün mutlaka kazanacak. İyilik için yarışanlara selam olsun…”dedi.

Ağrı İHH Dan yapılan açıklamada verilen iyilik belgeleriyle alakalı olarak şu açıklamalara yer verildi.

”YİLİK HER ZAMAN HER YERDE
Ağrı İHH İnsani Yardım Derneğimizin başkanı Kerem ANIĞI ve yönetim kurulumuzun kıymetli üyeleri yaklaşık beş yıldır Suriye’deki acımasız savaşın mağduru olan ve artık açlıktan ölme durumuna gelen Suriyeli mazlum çocuklarımızın içinde bulunduğu insanlık dramına bir nebze olsun çare olmak adına Ağrı İHH olarak Suriye’ye acil un yardımı yapmak için başlatmış olduğumuz ‘EKMEĞİNİ KARDEŞİNLE PAYLAŞ’ projesi ile hayırseverlerin katkılarıyla 1 Tır (22 Ton) Un yardımında bulunmuştuk.
Bu kapsamda yaptıkları anlamlı bağışlarıyla Suriyeli kardeşleriyle ekmeklerini paylaşan Eleşkirt ilçemizdeki hayırseverlere ziyaret ettiler.  hem un bağışında bulunan ve hem de yardım faaliyetini organize eden Eleşkirt Yeni Camii ve Merkez Camii cemaatlerine, Eğitim Bir-Sen ilçe Şubesine, İlçe Devlet Hastanesi çalışanlarına ve bazı esnaflara teşekkür ziyaretleri edip, bağış ve desteklerinden dolayı kendilerine ‘İyilik Belgesi’ takdim ettiler…”denildi.

 

3 1 (1) 5 (1)

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’un 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İçin Yayınlamış Oldukları Kutlama Mesajı

Vatan topraklarının işgal tehlikesi altında olduğu bir dönemde Aziz Milletimizin 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan yaktığı …