Ana Sayfa / GÜNDEM / AMATÖR SPOR HAFTASI ÖDÜL TÖRENİ

AMATÖR SPOR HAFTASI ÖDÜL TÖRENİ

Ağrı’da bayram havasında kutlanan “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ödül töreni sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliği ile 09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası etkinlikleri düzenlenen madalya ve kupa töreni ile sona erdi.

15 Nisan spor salonunda düzenlenen ödül törenine; Spor Şube Müdürü Cemil Budak, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Zeki Çelik, Hamur Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Yusuf Öner, Aile ve Sosyal Politikalar Müdür Yardımcısı Vefa Çelik, antrenörler, sporcular ve sporcu velileri katıldı.

Ödül töreninde bir açıklama yapan Spor Şube Müdürü Cemil Budak; ” Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından organize edilen, her yaştan insanın spor yapabileceği şekilde düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla ortaklaşa düzenlenen, Amatör Spor Haftası etkinlikleri ilimizde de büyük bir coşku ile kutlandı. Düzenlenen müsabakalarda mücadele eden sporcuları tebrik ediyor, antrenörlerine ve görev yapan tüm personelimize teşekkür ediyorum dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AĞRI BELEDİYESİ KAR ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Ağrı Belediyesi etkili olan kar yağışının ardından şehir merkezi ve mahallelerde kar çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. …