Ana Sayfa / GÜNDEM / AK Parti’de İstifalar Devam Edeceğe Benziyor.

AK Parti’de İstifalar Devam Edeceğe Benziyor.

Kemal Atmaca Başkanlığında oluşturularak göreve getirilen  Ağrı Ak Parti İl Başkanlığında çözülmeler devam ediyor. AK Parti Genel merkezi tarafından atama ile görevine devam eden yönetim ilk ciddi sınavları olan referandum sonrasında  çözülmeye başladı.
.Referandum sonrasında İlk Önce Siyasi Hukuk İşleri Başkanlığını yürüten M. Fatih Yami, Sosyal İşler  Başkanlığını yürüten Vehap Erincik ve il yöneticisi Mehmet Nuri Aydemir’in istifalarının ardından 01 – 05 2017 Pazartesi günü saat 16:30 da toplanan Ağrı AK Parti Yönetim Kurulu toplantısında 2 yöneticinin daha istifa ettiği öğrenildi. İl Yöneticilerinden Süleyman Özmen ve Mehmet Aslanboğa’nın da il teşkilatındanki görevlerinden  istifa ettikleri bu iki kişinin yerine yedek listeden yöneticilerin kaydırılacağı düşünülüyor AK Parti Ağrı İl yönetimindeki bu
istifaların halk içinde daha fazla istifaların olacağı hatta il yönetimi komple istifa edecek sözleri dolaşmaya başladığı gelen bilgilerin bu yönde olduğu düşünülüyor. ilerleyen günlerde neler olacak bekleyip göreceğiz. ??

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İlidi Ailesinin Acı Günü

Cumaçay Eşrafından Nesim İlidi’nin Eşi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan İlidi’nin yengesi, Cumaçay bölgesi …