Ana Sayfa / GÜNDEM / AK PARTİ TUTAK’A ÇIKARMA YAPTI

AK PARTİ TUTAK’A ÇIKARMA YAPTI

Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı Milletvekili adayları Cesim Gökçe, Erhan Tenekeci AK Parti İl Başkanı Kemal Atmaca ve teşkilat mensupları Tutak İlçesine çıkarma yaptılar.

Sabah saatlerinde kalabalık bir heyetle ilçeye giden milletvekili adayları, ilçe girişinde büyük bir coşkuyla karşılandılar. İlçede ilk olarak Ak Parti Tutak İlçe Başkanlığını ziyaret eden heyet bir müddet ilçe başkanı Yavuz Özcan’dan bilgiler aldılar. Daha sonra tüm teşkilatla birlikte esnaf ziyaretine çıkan milletvekili adayları Cesim Gökçe ve Erhan Tenekeci, uzun süre vatandaşlarla sohbet ettiler. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği adaylar ziyaret boyunca büyük moral depoladılar. İlçe merkezinde ki ziyaretlerin ardından ilçeye bağlı köylere çıkan AK Parti heyeti, burada köylülerle bir araya geldiler. Milletvekili adayı Cesim Gökçe’yi İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevi sırasında yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden vatandaşlar, köylerine gelen hizmetlerin çoğunun Gökçe zamanında geldiğini belirterek destek mesajı verdiler. Gittiği köylerdeki vefalı konuşmalar karşısında duygulanan Cesim Gökçe “Ben Ağrı’da doğdum, Ağrı’da büyüdüm, Ağrı’da bürokratlık yaptım. Yani anlayacağınız sizden biriyim. Sizlerle birlikte aynı soğuğa yaşadım. Çamurlu yollarda sizlerle birlikte yürüdüm. Bu yüzden hepimiz birbirimizi ve yapabileceklerimizi biliyoruz. Bürokraside gücümüzün yetmediğini yada yapamadığımız bir çok projeyi siyasette yapacağız inşallah. Halkımızın desteği doğru yolda olduğumuzu bize bir kez daha gösterdi” dedi.

Ağrı’nın tüm sorunlarını bildiğini bu yüzden projelerinin hazır olduğuna dikkat çeken Cesim Gökçe “Yıllardır Ağrı’da yaşayan ve bu halkın tüm sorunlarını bilen biri olarak yapacaklarımızı çok iyi biliyoruz. Bu halk artık ideoloji siyasetinden çok hizmet siyaseti istiyor. Bu halk kendisine faydalı olacak insanları istiyor. Korku siyaseti artık bitmiştir, halkımız hizmet siyasetine ve bu hizmeti halkımıza getiren AK Parti’ye desteklerini ortaya sunmuştur. Gittiğimiz her yerde bu ilgiyi görüyoruz. AK Parti adayları halkın adaylarıdır ve halk adaylarını bağrına basmıştır” şeklinde konuştu.

IMG-20151024-WA0013

IMG-20151024-WA0020

IMG-20151024-WA0019

IMG-20151024-WA0018

IMG-20151024-WA0017

IMG-20151024-WA0016

IMG-20151024-WA0015

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İLİMİZDE DOMATES HASADI YAPILDI

İlimiz Merkez Yazılı Köyü’nde Erol ŞAHİN’e ait domates tarlasında İl Müdürü Kenan ENGİN’in de katılımıyla …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.