Ana Sayfa / GÜNDEM / Ak Parti Milletvekili Cesim Gökçe’den Ağrı Muhtarlar Derneğine Ziyaret

Ak Parti Milletvekili Cesim Gökçe’den Ağrı Muhtarlar Derneğine Ziyaret

Ak Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe Ağrı Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti. Ağrı’nın Sorunlarını Muhtarlardan Dinleyen Gökçe Tüm sorunlarla bizzat ilgileneceğini söyledi.

Gökçe Şunları Söyledi ;

Değerli arkadaşlar çok teşekkür ediyoruz. Sabah sabah zahmet edip gelmişsiniz. Bizi karşılamışsınız.

Bizde her gelişimizde size mutlaka uğruyoruz. size uğramadan olmuyor. Çünkü bizim aramızda müthiş bir bağ oluşmuştur.

Bu hukuğumuz inşallah sonuna kadar devam edecektir.  Çünkü biz birlikte yola çıktık hep beraber sizlerde hepiniz ısrarla bizim bu işi savunmamızı talep ettiniz. Bizlerde sizleri kırmadık. Yıllardır beraber hizmet yürütüyorduk. Muhtarımızın dediği gibi birlikte aynı çamuru çiğnedik birlikte aynı havayı tenefüs ettik.

bu memleketin karını kışını soğuğunu hep birlikte yaşadık aynı dilde sizlerle konuşuyoruz sizin sorunlarınızı yakinen biliyoruz. sizin sorunlarınız bizim sorunlarımızdır. Sizin derdiniz bizim derdimiz sizin sıkıntınız bizim sıkıntımızdır. Biz sizinle var olduk sizinle var olacağız.

Tüm halkımızla hep birlikte el birliğiyle memleketimizin huzuru selameti için refahı mutluluğu için biz birlikte bu yola çıktık.Sonuna kadarda bu yola devam edeceğiz arkadaşlar . Şunu size samimi söylüyorum bizim bugün geçmişte kırsalda sizlere yapmış olduğumuz hizmet tabi bunlar Ak Partinin eseridir, Ak Partinin hizmetleridir. Batıda batının köylerinde yapılmayan hizmetler sizde var. Ben gidiyorum Ankara’nın köylerini geziyorum. Kocaeli’nin köylerini geziyorum.  İnanın bizde olan hizmet oralarda yoktur.

Yani bu hizmetleri Ak Parti yıllarca hizmet siyaseti yaptı yapmaya da devam ediyor . Bir taraftan hizmetler yapıyor diğer taraftan bir hak Hukuk ekseninde muazzam iyileşmeler yapıyor. İnsanlarımıza hizmet ediyor. Dolayısıyla diğerlerinin size vereceği hiç bir şey yokken biz Ak Parti olarak size onca hizmet etmişiz. Bu kadar dev projelerin yanında kırsaldaki insanlarımızın hayat şartlarının yaşam standardının iyileştirmek için yapılan hizmetler ortada. Yani Bugün inanın sayın Başbakanımıza Milletvekilleri diyor ki sayın Başbakanım bizim köylerde  yollar artık iyi değil. Bir grup yolumuzu yapalım 12 km de olsa bir yol yapalım. Biz 600 kilometreye geldik dayandık.

Bütün ana grup yollarımızı bitirdik. Kaynakları etkin ve rantabil şekilde kullandık. Şu anda bizim ağımızın %17 sini asfalt yaptık. Sıcak Asfalt yaptık. Nüfusun %50’sine hitap ediyor. Köylümüz sıcak asfaltta gidiyor yani bu çok önemli bir hizmettir. Bunun yanında ak partinin sağlıkta eğitimde ulaşımda her alanda alt yapıda yaptığı hizmetler ordata. Bizim Ak Parti Türkiye için  bir şanstır. Ak parti varsa Türkiye’de hizmet vardır. Ak Parti varsa Türkiye’de iş vardır . Ak Parti varsa Türkiye’de aş vardır.

Ak Parti yok sa hiçbirşey yoktur. Adamların dikili ağacı bile yoktur. Size vereceği hiçbir hizmet yok. bir yolları köprüleri yoktur. bizim yaptığımız hizmetler bir nimettir. bizim bunların kıymetini bilmemiz lazım. kıymetini bilmessek burnumuzdan Allah getirir. İhtiyacı olan eksiği gediği olan köylerimiz vardır. biz bunların hepsinin farkındayız ben bir haftadır buradayım, hangi köylerimizin eksiği varsa ben notumu aldım hepsiyle ilgileneceğim. Ak parti olduğu sürece hizmetler yapılır.

Bizim birliğe beraberliğe kardeşliğe ihtiyacımız var. en önemlisi bu Türkiye şu anda büyük sıkıntılar içerisinde  büyük badireler atlattı. istikrar olmasaydı Türkiye daha büyük sıkıntılar yaşardı. etrafımız ateş çemberi. Bu fitneden rabbim bizi korusun. Bizim kardeşlikten başka çaremiz yok. biz bin yıl birlikte yaşamışız. Bu coğrafyada emekler vermişiz. Birlik ve beraberlikten kuvvet doğar. Bize önce huzur lazım. Biz size hizmet için varız. Size hizmet etmeye devam edeceğiz. Fırat mahallesi 2. Etabı askıya alınmıştı yapılmıyordu. Onu bizzat toki başkanıyla görüştüm daha sonra Sayın başbakanda bu konu için talimat verdi. toki başkanı çalışmayı başlatacağını söyledi. geri kalan kentsel dönüşüm devam edecektir.

Bizim en büyük sıkıntımız hastanemizdir. Hastane için çok yoğun girişmde bulunuyoruz. Ben ve il başkanım bu işin takipçisiyiz. Başbakanımız ve sağlık bakanımıza gittik bir an evvel bitirmek için talimatlar verildi. bu yılın sonun inşallah bitecek. şu anda hastanenin %30 u yapıldı. %70 ‘i de yapılacaktır. Bu işi yaparsak Ağrı’nın büyük sorunlarından olan sağlık sorununu çözmüş olacağız. Çoğu branşta cerrah ve doktorlar gelecek. Anjiyo ünitesi kurulacaktır. Üst Düzey ameliyatlar yapılmaya başlanacaktır.

Şuan Hamur Tutak arası yeni bir muazzam yol yapılmakta.  O dereyi bırakacağız geçeceğiz bu tarafa ekstra bir yol olacaktır. Buradan gürbulağa kadar duble yol erzuruma kadar duble yollarımız geniş ve güzel, ulaşım imkansız değildir. Tedaşla ilgilide çok sorunlarla karşılaşıyoruz.  Türkiye genelinde bir sorundur.  Özelleştikten sonra  olan bir sorundur. % 80 oranında kayıp kaçak  oranı olan bir iliz. Sorunlar normaldir.  Çözmek için uğraşacağız.

7 haziran seçimlerinde hezimete uğradık ama özverimizle 1 kasımda 25 bin oy arttırarak geçersiz oyla birlikte rakibimiza 50 bin oy kaybettirdik.  Bize vermiş olduğunuz destekten dolayı hepinize teşekkür ederiz. Sizin orada bir kardeşiniz var her zaman ulaşıp sorunlarınızı iletebilirsiniz. Elimizden geleni yaparız. Zahmet Edip Geldiniz Allah hepinizden razı olsun.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

 Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın Acı günü

Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın babası  muhterem Hacı Selahattin AYDIN Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün …