Ana Sayfa / GÜNDEM / AK Parti Milletvekili Adaylarına Ağrı’da Muhteşem Karşılama

AK Parti Milletvekili Adaylarına Ağrı’da Muhteşem Karşılama

AK Parti 24 Haziran Seçimleri Aday tanıtımı Başkent Ankara’da yapıldı. AK Parti aday tanıtım toplantısının ardından Erzuruma uçakla gelen Milletvekili adayları ardından kara yoluyla Ağrı’ya gelerek, partililer tarafından büyük coşku ile karşılandı.

Ağrı’nın Eleşkirt İlçesi kayak tesisleri girişinde binlerce AK partili tarafından karşılanan adaylar, ardından Eleşkirt ilçesinde vatandaşları selamladılar. Selamlamanın ardından yüzlerce araç konvoyu ile Ağrı’ya hareket ettiler. Ağrı’da tur atan AK Partililer seçim otobüsüyle beraber AK Parti İl Başkanlığı Binasının önünde kısa bir tanıtım yaptılar. Tanıtımda Milletvekili adaylarının konuşmaları halk tarafından alkışlanarak sık sık kesildi. Milletvekili Erhan Tenekeci Konuşmasında Ağrı’ya hizmet için geldik birlikte başaracağız dedi, ardından AK Partinin Çiçeği burnunda bayan Milletvekili adayı Dilan Özmen Özgün ise seçildiğimiz takdirde bayan kardeşlerimin derdini kadın kolları başkanlığı dönemimde çok iyi biliyordum onun için her sorunlarını çözecek güçteyim dedi. Ağrı’nın Markası Abbas Aydın bugüne kadar yaptığım çalışmalarım ortada ben Ağrı’ya çalışmaya geliyorum. Ağrı’ya hizmete geliyorum. Ağrı’nın eksiklerini iyi biliyorum bunları çözmeye geliyorum dedi. Ardından sözü alan Ekrem Çelebi biz bu oyları Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde alıyoruz bakınız tarihe eskiden Kürtlere haksızlıklar yapılıyordu Sayın Cumhurbaşkanımız geldikten sonra bunların önüne geçerek bizlerin haklarına sahip çıktı ben Ağrıya gelmeden önce Sağlık bakanlığına gittim Ağrı’nın sağlık sorunlarını anlattım Ağrı’ya Doktor gelecek doktor eksiğimiz olmayacak.
Her branşta doktorumuz olacak. Ağrı’ya yeni Adliye binası yapılacak eski binayı Müze ve Kütüphane olarak yapacağız halkımıza sunacağız. Konuşmaları dört sıfır dört sıfır slogan atılarak kesilen Çelebi biz bu ekiple Vallahida billahida Ağrı’ya hizmet edeceğiz Ağrı’yı hizmete boğacağız. Siz bizi gönderin bakın, ayrıca Sayın Cumhurbaşkanımızın selamını getirdim sizlere diyerek sözlerine son verdi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı’da

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı Sınır Duvarını inceledi – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İran sınırında …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.