Ana Sayfa / GÜNDEM / AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın’dan Yeni Yıl Mesajı

AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın’dan Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Ağrı İl Başkanı Av.Abbas Aydın, yeni yıl için kutlama mesajı yayımladı.
AK Parti Ağrı İl Başkanı Av.Abbas Aydın yayımladığı mesajında, “Ağrı’lıların ve tüm insanlığın yeni yılını içtenlikle kutladığını belirterek, 2018 yılının, umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl diledi.
İl Başkan Aydın mesajında, 2018 yılının Ağrımıza, ülkemize, hemşehrilerimize, tüm insanlığa hayırlar getirmesini, sağlık, afiyet ve bereket dolu bir yıl olmasını diliyorum.  Türkiye’nin yakın dönemde başlattığı büyük atılımların 2018 yılında da kararlılıkla devam etmesini, istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecinin kat kat artarak yeni başarılarla taçlanmasını temenni ediyorum. Ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması adına önemli adımlar atıldı. Demokrasi ve ekonomi alanında önemli gelişmeler sağlandı. Birçok ülke  büyük ekonomik kriz yaşarken Türkiye ekonomik büyümesini istikrarlı şekilde sürdürdü. Ekonomimiz bütün olumsuz beklentileri altüst ederek, uluslararası kuruluşları şaşırtarak başarılı bir yılı geride bıraktı.2017 yılının üçüncü çeyreğinde yüzde 11.1’lik bir büyüme oranı olarak bir rekora imza attık. Küresel ölçekte ekonomik büyümede dünya lideri koltuğuna oturduk.
Milletçe geldiğimiz noktanın kıymetini çok iyi bilmeli, gelecek nesillere ekonomik ve siyasi açıdan gelişmiş huzurlu bir ülke bırakmak için çaba göstermeliyiz. Son 15 yıldır Türkiye her alanda kaydettiği eşsiz başarılarla, ekonomide, dış politikada, demokratikleşmede gerçekleştirdiği tarihi reformlarla bugün geleceğe her zamankinden daha bir umutla bakıyor. Ayrıca 2023 yaklaşırken, bir yandan heyecanımız artıyor, bir yandan da umudumuz, gayretimiz, mücadelemiz güç kazanıyor. Kimi zaman içimizdeki hainler, kimi zaman yurt dışındaki hasımlar, büyük bir Türkiye’nin inşa ediliyor olmasından, bölgesinde ve dünyada öncü bir Türkiye’nin yükseliyor olmasından rahatsız oluyorlar.
En son 15 Temmuz’daki hain saldırıda milletimizin dik duruşunu tüm dünya gördü. Tarihimiz boyunca, nasıl yılmadan, yıkılmadan, kararlı bir yürüyüş gerçekleştirdiysek, bundan sonra da, güçlü, itibarlı, bölgesinde ve dünyada söz sahibi, etki sahibi, güç sahibi bir ülke olarak geleceğe ilerleyeceğiz inşallah” ifadelerini kullandı.

Başkan Aydın, 80 milyon insanımızın tamamını sevgiyle, saygıyla selamladığını vurgulayarak, “Son günlerini idrak ettiğimiz 2017 acısıyla tatlısıyla sona eriyor. Bu günler geride bıraktığımız yılın muhasebesi için bir fırsat olarak değerlendirilmeli. 2018 yılının öncelikle Ağrı’lı hemşehrilerime sonra tüm Türkiye’ye daha sonra da tüm İslam alemine huzur, mutluluk, barış, refah ve sağlık getirmesini diliyorum. Dünya’da, ülkemizde ve şehrimizde yaşanan ve tüm insanlığı olumsuz etkileyen, hepimizi üzen olayların  2018 de son bulmasını umut ediyorum. Umarımki 2018 kardeşliğin ve barışın yılı olacak. Ben bu düşüncelerle yeni umutlarla karşıladığımız 2018 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa bir kez daha hayırlar getirmesini temenni ediyor , 780 bin kilometrekarenin, 80 milyon insanımızın tamamını sevgiyle, saygıyla selamlıyorum’’ sözlerine yer verdi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan Açıkladı ” Türkiye’nin en ucuz ekmek fiyatı Ağrıda

Başkan Sayan Açıkladı. Türkiye’nin en ucuz ekmek fiyatı Ağrı’da   Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan …