Ana Sayfa / GÜNDEM / Ak Parti İl Yönetimi, Milletvekili Cesim Gökçe ve Beraberinde Gelen Heyetle Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

Ak Parti İl Yönetimi, Milletvekili Cesim Gökçe ve Beraberinde Gelen Heyetle Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

Ak Parti İl Yönetimi, Milletvekili Cesim Gökçe, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Seferüstün, Ak Parti Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Fatma Betül Keskin, Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner ileEsnaf Ziyaretlerinde Bulundu.

Ak Parti Ağrı İl Yönetimi çeşitli programlar ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor.Kağızman Caddesi ve Cumhuriyet Caddesinden esnaf ziyaretlerinde bulunan Ak Parti İl Yönetimi, Cesim Gökçe ve Beraberinde Ankara’dan Gelen Genel Başkan Yardımcılarıyla ve Milletvekilleriyle  çalışmalarını anlatarak vatandaşın isteklerini dinliyor. İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Gökçe, “Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın bugüne kadar yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Söz verilen Vaatlerin 1 ay içinde çoğu gerçekleşti.Bunun Memnuniyetini gördükçe yaptığımız hizmetin karşılığını bir güler yüz ve güzel sözle almak bizlere yetiyor”.dedi.

Daha Sonra Merkez Camiinde kılınan namazın Ardından Saat 18.30’da Cenas Otelde Yapılacak Sivil Toplum Örgütleriyle istişare toplantısına geçildi.

[metaslider id=3135]

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …