Ana Sayfa / GÜNDEM / AK PARTİ İL BAŞKANINDAN DOĞUBAYAZIT, DİYADİN VE TAŞLIÇAY’A ZİYARET

AK PARTİ İL BAŞKANINDAN DOĞUBAYAZIT, DİYADİN VE TAŞLIÇAY’A ZİYARET

Ağrı Ak Parti  il Başkanı Kemal Atmaca bugün, Doğubayazıt, Diyadin ve Taşlıçay ilçelerini ziyaret etti.İlk olarak Doğubayazıt ilçesini ziyaret eden Atmaca ve heyeti ilçe toplantılarına katıldı.

Doğubeyazıt Ak Parti ilçe başkanı Salih Eryılmaz tarafından karşılanan Ak Parti Ağrı il başkanı ve heyeti daha sonra İshak Paşa Sarayını ziyaret ederek burada toplu fotoğraf çekerek ilçeden ayrıldılar.

Diyadin ilçe başkanı Yakup Yenigün tarafından karşılanan Heyet Diyadin ilçe yönetim toplantısına katıldılar. Diyadin ilçesi hakkında bilgi alışverişi yapıldı, son olarak Taşlıçay İlçesine heyet geçti.

Burada Ak parti ilçe başkanı İsmet Taşdemir tarafından karşılanan Ak parti Ağrı Teşkilatı, Taşlıçay Ak parti İlçe yönetim toplantısına katıldı, Toplantı sonrası ilçe hakkında genel bilgi alan Ak Parti il başkanı Kemal Atmaca: “Teşkilatlar fedakardır, sizler bu işi karşılıksız yapıyorsunuz bunun farkındayız yinede biraz daha gayret gösteriniz, Yarın seçim olacakmış gibi çalışmalıyız.” dedi.

Ak parti Ağrı il Başkanı kemal atmaca ve heyeti çekilen toplu fotoğrafardan sonra Ağrı merkeze geçmek üzere ilçeden ayrıldılar.

hac1

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İLİMİZDE DOMATES HASADI YAPILDI

İlimiz Merkez Yazılı Köyü’nde Erol ŞAHİN’e ait domates tarlasında İl Müdürü Kenan ENGİN’in de katılımıyla …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.