Ana Sayfa / GÜNDEM / AK Parti İl Başkanı Atmaca Basınla Buluştu

AK Parti İl Başkanı Atmaca Basınla Buluştu

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Konukevinde Basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Ak Parti İl Başkanı Kemal Atmaca samimi açıklamalarda bulundu.

2 Vekil Bizim İçin Başarılı Bir Sonuç Olur

Seçime çok kısa bir süre kalmış olmasına rağmen üstlendiğimiz görevde lekesiz yepyeni bir teşkilat anlayışı ve hiyerarşisini sağlamış bulunmaktayız. Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte bu teşkilat yapısı içerisinde uyumlu bir çalışma sergilemekteyiz.7 Haziran seçimlerinde yaşanan hezimeti doğru tahlil ettiğimize inanıyoruz ve şuan da 2 vekil hedefimize doğru kararlı adımlarla yürüyor bunuda başarı olarak değerlendireceğimizi ifade etmek istiyorum.

Maneviyatımızı Muhafaza İçin Gerekirse Şehadete de hazırız dedi.

Ağrı AK Parti İl Başkanı Kemal Atmaca sözlerinin devamında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dün söylediklerimin bugünde arkasındayım bu Hdp bu toplumun temel dinamikleriyle maneviyatıyla sorunlu ve aykırı bir tavır sergiliyor. Çocuk gelin yoktur tecavüzcü erkek vardır pankartıyla hedefe aldıklarının kim olduğu hepimizin malumudur. Gençlerimizin deizme ateizme yönelmesi yönünde sergiledikleri tavrı görmemezlikten gelmek bize zul sayılır. Gençlerimizi uyuşturucu müptelası haline getirip hdp, dbp binalarında kendi emelleri için çalışmaya mecbur bırakanlar bunlardır. Namusumuza küfredildiğinde nasıl sessiz kalamıyorsak mukaddesatımıza imanımıza yönelik küfre rıza göstermemizde beklenemez, gerekirse biz bu yolda Şehadete de hazırız bunu bilerek ve isteyerek bu göreve talip olduk.
DSC03863

DSC03862

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den Başhekim Op.Dr. Adem Aslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve  İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.