Ana Sayfa / GÜNDEM / AK PARTİ İL BAŞKANI ABBAS AYDIN’DAN AĞRI DERNEKLER BİRLİĞİ’NE ZİYARET

AK PARTİ İL BAŞKANI ABBAS AYDIN’DAN AĞRI DERNEKLER BİRLİĞİ’NE ZİYARET

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, Ağrı Dernekler Birliği Federasyonuna iade-i ziyarette bulundu.

AK PARTİ Ağrı İl Başkanlığına geldikten sonra ziyaretlere başlayan İl Başkanı Abbas Aydın’ın bugün ki durağı Ağrı Dernekler Birliği Federasyonu oldu.

Ağrı’da merkezli bir Federasyonun olması çok güzeldir diyen Başkan Aydın, ‘ sık sık istişare yapalım. İstişare bizim kültürümüzdür. Şehirde bazı şeylerin çalışmaların başlaması Sivil Toplum Örgütlerinin işidir. Sizler lokomotifsiniz siyaset  ise size destek olmak zorundadır. Bizlerde her alanında sizlerin yanında olacağız. Federasyonunuzun her türlü etkinliğine çalışmanıza geleceğiz yeter ki siz bizleri davet edin. Federasyonun merkezinin ağrı’da olması bir ilk ve güzel bir olaydır.yapacağınız sosyal ve kültürel tüm çalışmalarınızda yanınızda olacağız. Bu gençleri burada bu şekilde heyecanlı görmek bizleri de heyecanlandırdı.’diye konuştu.

Göreve geldiği günden beri yaptığı çalışmalarınızı takdir ediyoruz diyen Federasyon Başkanı Davut Tunç, ‘ AK PARTİ İl Başkanı sayın Abbas Aydın beyefendinin bizleri ziyaret etmesi şahsımı ve gençleri çok mutlu etti. Bizim amacımız Ağrı’da sahipsiz kalan gençleri bu çatı altında birlik ve beraberlik içerisinde tutmak. Her alanda hazırladığımız projelerde şehrin büyüklerini yanımızda görmek ve destekleri gurur verici olaydır. Başkana ve yönetimine yeni görevlerinden başarılar diliyorum.’şeklinde konuştu.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AĞRI BELEDİYESİ KAR ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Ağrı Belediyesi etkili olan kar yağışının ardından şehir merkezi ve mahallelerde kar çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. …