Ana Sayfa / GÜNDEM / AK Parti Eleşkirt İlçesi Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

AK Parti Eleşkirt İlçesi Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

AK Parti Eleşkirt İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı. Ak parti Eleşkirt ilçe başkanı Aytekin Arslan bir konuşma yaptı. İlçe teşkilatlanmalarını tamamladıklarını dile getiren Arslan ‘’ Biz Ak parti teşkilatı olarak sırtımızı kandile ve Pensilvanya ’ ya  değil sırtımızı halkımıza dayayıp onlardan aldığımız güç ile yolumuza devam ettik. Arslan, Eleşkirt ilçesinde son yıllarda yapılan okul ve yatırımlar hakkında konuşarak Artık ilçemiz Avrupa standartlarının daha da üzerinde bir okul sistemine sahiptir. Çünkü sınıf ortalamamız eskiden 58  öğrenci kapasiteli sınıflardan ortalama, 17  öğrencili sınıflara geçildi buda Hem baş komutanımız hem de Genel başkan ve başbakanımızın emekleri sayesinde oldu. Biz Ak parti teşkilatı olarak hep halkımızın ve mazlumun yayında olduk Fetö, Pkk, Daeş,  Kpc ve tüm terör  karşınsın da olduk ve karşılarında olmaya devam edeceğiz. ‘’Dedi.

Toplantıda konuşan Ak Parti il başkanı Kemal Atmaca Eleşkirt’te Ak parti ilçe ve beldelerdeki teşkilatlanmaların tamamlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ak Parti ilçe başkanı Aytekin Arslan’ın Görevinden alındığına ilişkin oluşturulan algıların ve haberlerin doğru olmadığını İlçe başkanıyla ilgili bir sorunun olmadığını dile getirdi. Özellikle belediyelerin çalışmalarını çok beğendiğini dile getiren Atmaca konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi.’’Bu tür Toplantıları yüzbinlerin iştirak ettiği mitinglerden daha ehemmiyetli görüyorum.Bunlar danışma toplantılarıdır.Burda salonda bulunan her bir ferdin teşkilat içinde yüklendiği bir sorumluluk vardır.Bu toplantılarda bir sonraki danışma toplantısına kadar neler yapacağımızı tartışıp ne kadar yol kat edeceğimizi görüyoruz.

Ben Teşkilat mensubu ve önemli konumlardaki arkadaşlara diyorum ki muhattabınız benim. Benim  ‘’gizli ‘’ hesabım yoktur.Hiç kimsenin arkasından iş çevirmem. Söylemem gereken bir söz varsa onu mutlaka onu o kişinin yüzüne söylerim . Eğer ortada yanlış giden bir şey varsa bunu ancak istişare ile diyalog ile halledebiliriz. Dedikoduya mahal vermek sonra teşkilat içersinde konuşulması gereken şeylerin basında ya da dışarıda konuşulması ak parti için kan kaybetme anlamına gelir. Dolayısıyla biz bu hassasiyetimizi sonuna kadar devam ettireceğiz.ve bu minval üzerine siyaset yapmaya devam edeceğiz.’’dedi.

Atmacanın konuşmasının ardından ,Belediye başkanı Sebahattin Sarı Konuşma yaparak ,Eleşkirt belediyesi girişimleri ile  ilçe köylerinden 55 yaş üstü 120  bayan'ı ucretsiz bir şekilde umreye götürecek olan İstanbul’da çalışan Eleşkirt Goncalı (haçuli) Köyü halkından olan  işadamı  Adem Kılıç'a hemşerilik beratı takdim edip ilçe halkı adına kendisine teşekkür ettikten sonra program sona erdi. 

Eleşkirt ilçesi Recep Tayyip Erdoğan İmam hatip lisesi konferans salonunda düzenlenen  toplantıya AK Parti Ağrı İl Başkanı Kemal Atmaca, Ak Parti il Başkan Yardımcısı Vehap Erincik , Sıddık Aldemir ,Ak parti ilçe başkanı Aytekin Arslan, Eleşkirt  Belediye Başkanı Sebahattin Sarı,Yücekapı Belediye Başkanı İlhami Zeyrek,Tahir belediye başkanı Cemal Seferoğulları,Yayladüzü Belediye başkanı Selahattinn Aysu,Ak Parti il gençlik kolları başkanı Muhammet İkbal Gülçin ,Ak Parti İlçe başkan yardımcıları , Ergül Tenekeci , Aytaç Sarı , Erhan Tekin ,  İl encümeni Naim Tekin, belde başkan ve yönetim kurulu üyeleri, köy, mahalle ve sandık  başkanları ile çok sayıda partili  katıldı.

 

P

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı Düzenlendi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ),  “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı düzenlendi. AİÇÜ Kültür ve …