Ak Parti Belediye Başkan Adayı M. Salih Aydın,”Gençlerimiz Geleceğimizdir”

Ak Parti Belediye Başkan Adayı M. Salih Aydın,”Gençlerimiz Geleceğimizdir”

ABONE OL
15 Şubat 2024 12:02
Ak Parti Belediye Başkan Adayı M. Salih Aydın,”Gençlerimiz Geleceğimizdir”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti Belediye Başkan Adayı M. Salih Aydın, ” gençlerimiz geleceğimizdir”

Ak parti Belediye Başkan adayı Mehmet Salih Aydın, GES teksil fabrikasını ziyaret etti.

Memleketin emektar işçilerini ziyaret eden Aydın, Memleketimize katkıda bulunan emektar kardeşlerimizle birlekte çalışacağız

bütün bir dayanışma içerisinde olmak ancak bizi kalkındırır emek vermekle, kardeşçe biz bu memleketin hizmetçisi olacağız.

Ak Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Salih Aydın, Tügva Ağrı İl temsilciliği’ni ziyaret etti.

Ağrımızın geleceği gençlerimizin geleceği bilinciyle gençlerimizle bir araya gelerek yapacağımız hizmetler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Özellikle gençlerin geleceği ile ilgili yoğunluk gösteren Aydın geleceğini temin etmeye çalışan gençlerimizi kapsayan hizmetlerimizde olacak gençlerimiz memleketimizin aydın yarınlarıdır dedi.

Her alanda Ağrı’ya olan sevdasını gösteren Aydın, kadınların, gençlerin, çocukların sağlam yarınları için takdir edilesi bir çaba içerisinde bulunuyor, yapacağı hizmet vaadleri ile gönüllere su serpiyor adeta.

Belediye Başkan adayı Aydın, Ağrı’nın her bir karışı’nda hizmet eli bekleyen vatandaşlarımızı asla es geçmeyeceğiz biz zaten halkımız için burdayız Belediyecilik bir memleketin hükümetidir, hizmetçisidir bizim işimiz sadece şehir yapılanması değil biz halkımızın cebindeki paradanda sorumluyuz, evinde pişen aşın sorumlusuyuz, derdine sevincine sorumluyuz, Allah’ın izni ile Ağrı’nın insanına layık bir şekilde yapamayacağımız tek bir hizmet kalmayacak.

 

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi