Ana Sayfa / GÜNDEM / AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’ye Sevgi Seli

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’ye Sevgi Seli

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’ye Sevgi Seli

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi Kurban Bayramı dolayısıyla verilen tatili memleketi Ağrı’ya gelip vatandaşlarıyla buluşarak değerlendirdi.

Bulduğu her boş vaktinde Ağrı’ya gelip sorunları bizzat tespit ederek çözme gayreti içine giren ve her konuda başarıyla görevini yürüten Çelebi, yaptığı esnaf, ev ve bu gibi ziyaretlerde vatandaşlar tarafından takdir ve sevgiyle karşılanıyor. Bu sevgiye karşı vatandaşın sorunlarını kendi sorunu bilerek hareket eden AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi bu yönde çalışmalarını aksatmadan devam ettiriyor. Bayramı memleketinde geçiren AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi Ağrı Merkez ve Patnosta başlattığı bayram ziyaretlerinde vatandaşla buluşarak bayramda birlik ve beraberlik örneği sergiledi.  Eleşkirt’te şehit ailesi ziyareti gerçekleştiren AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin bayramın diğer günlerinde tüm ilçeleri ziyaret etmesi bekleniyor.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı ilimizin kıymetli siyasetçisi ve kanaat önderi Ahmet TEKDAL Ankara’da vefat etti.

Ağrı ilimizin kıymetli siyasetçisi ve kanaat önderi Ahmet TEKDAL Ankara’da vefat etmiştir.Cenazesi 02.Haziran 2020 tarihinde(Bugün)Ulus …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.