Ana Sayfa / GÜNDEM / AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 30 Ağustos Zafer Bayramının 97’nci yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 30 Ağustos Zafer Bayramının 97’nci yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“30 Ağustos zaferi, ülkemizi tarih sahnesinden silmek isteyenlere anlamlı bir derstir”

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 30 Ağustos Zafer Bayramının 97’nci yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ağustos ayının zaferler haftası olduğunu belirten Milletvekili Ekrem Çelebi, Türk Milletinin Malazgirt Zaferi ile başlayan istiklalini ve istikbalini koruma noktasındaki kararlılığının 30 Ağustos’la devam ettiğini söyledi. Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan Türk Milletinin, 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı gösterdiği onurlu ve şanlı direnişle zaferler zincirine bir halka daha eklediğini kaydeden Çelebi, “Yaşadığımız tüm zaferler, şartlar ne olursa olsun başarıya ulaşma konusunda önümüzde her daim açık bir yol bulunduğunu göstermektedir. 30 Ağustos; kahraman ordumuzun ve milletimizin sarsılmaz imanı ve yüksek iradesi ile tüm imkansızlıklara rağmen vatanımızı parçalamak ve milletimizi esir almak isteyen emperyalist güçlere karşı kazanılmış bir zaferdir. Bu büyük zaferle birlikte, ülkemizi tarih sahnesinden silmek isteyenlere unutulmayacak anlamlı bir ders verilmiştir. Her bir zerresi şehit kanlarıyla bezenmiş mukaddes vatan toprağımızın, varlığımızın, birliğimizin ilelebet var olacağına inancım tamdır. Bu vesileyle aziz milletimin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, bizlere bu zaferi armağan eden Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile tüm şehitlerimizi ve gazilerimize rahmet ve şükranla yâd ediyorum” dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan müjdeyi verdi ; Ağrı’da asfaltlanmamış yol kalmayacak

Başkan Sayan müjdeyi verdi, Ağrı’da asfaltlanmamış yol kalmayacak Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı’da kurulacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.