Ana Sayfa / GÜNDEM / AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim GÖKÇE’ nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim GÖKÇE’ nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim GÖKÇE 10 Ocak çalışan gazeteciler günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

 

Gökçe Açıklamasında:

“Kamuoyunun haber alma ve bilgi edinme hakkının en önemli teminatı, Demokrasimizin ise vazgeçilmez unsurlarından olan basın müessesesinin değerli temsilcileri; bu görevini icra ederken mesai mefhumu gözetmeden her türlü zorluğa rağmen mücadele etmektedir.

Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine önemli katkılar sağlamaktadır.

Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uygun bir şekilde görevini yerine getiren basın mensuplarımızın önemli bir hassasiyeti de toplumsal huzuru koruma bilinci olmalıdır. Bütün Vesayet odaklarına, Teröre ve her türlü Militarist düşünceye karşı dik durarak demokrasinin, hukukun, insani değerlerin, hak ve özgürlüklerin tarafı olmaya devam etmelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle çok değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en kalbi duygularımla kutlar; meslek hayatlarında başarılar dilerim.” dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’dan Basın Açıklaması