Ana Sayfa / GÜNDEM / Ak Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci’yi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ak Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci’yi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ak Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci’yi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
AK Parti Ağrı Milletvekili Cesin Gökçe’nin ziyaretine Merkez İlçe başkanı Latif Birgül ve
beraberinde bir heyet eşlik etti. İl Özel İdaresinin çalışmaları hakkında bilgi alan Gökçe Ağrı’da bir hafta kaldığını ve bu zaman zarfında
Muhtarlar derneği başkanı ve muhtarlarla bir çok görüşmeler yaptığını bu görüşmeler esnasında köylerin sorunlarını belirleyerek köy yolları ve benzeri ihtiyaçların giderilmesi için
Özel idare Genel Sekreteri Erhan Tenekeci’ye ödenek göndererek bu köylerin ihtiyaçlarının karşılanması direktifini verdi Özel idare genel sekreteri Erhan Tenekeci’de bu ziyaret’ten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu sorunları gidermek hususundas elinden gelenin en iyisini yapacağını belirtti. ardından özel idare‘den ayrılan gökçe hava alanına giderek Ankara’ya hareket etti.

[metaslider id=2969]Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.