Ana Sayfa / GÜNDEM / AK Parti Ağrı Milletvekili Adayı Erhan Tenekeci’nin Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Ağrı Milletvekili Adayı Erhan Tenekeci’nin Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Ağrı Milletvekili Adayı Erhan Tenekeci, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında; ”Özellikle İslam aleminde, birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzura ihtiyacımızın fazlaca hissedildiği bu günlerde, tüm İslam aleminin sevinç ve mutlulukla gireceği bir Ramazan Bayramı’nı Cenab-ı Allah’tan bizlere nasip etmesini diliyorum” dedi.

Mesajında; ”Yeni Başlangıçlar ve Yeni bir Türkiye temennisiyle Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun” ifadelerine yer veren AK Parti Ağrı Milletvekili Adayı Erhan Tenekeci, şunları kaydetti:

”Bayramlar, iç dünyamızdan başlayarak sevgi ve huzuru dalga dalga topluma yaymanın, birbirimizi kardeş bilerek daha çok gözetmenin ve hoşgörmenin, öksüzleri sevindirmenin, yoksulları barındırmanın, yakınlarımızdan başlayarak dargınları barıştırmanın ve sonuçta birbirimizin gönlüne girmenin sevincini yaşadığımız, insan olma üst kimliğinin öne çıktığı kutlu zaman dilimleridir. Bununla birlikte bayramlar, her yıl gelip geçen sıradan bir tatil günü değil, insanî ve dinî güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun bütün kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. Bizler Türkiye’mizde ve Ağrı’mızda Ramazan ayını çok verimli ve faydalı bir şekilde geçirdik. Cenab-ı Allah’ın bu dualarımızı kabul etmesi, kardeşlik dolu yarınlara daha bir umutla baktığımız bayramlara ulaşma temennisiyle, tüm müslüman kardeşlerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle tebrik eder, bayramın Ağrı’mıza, ülkemize ve bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini Yüce Mevlâ’dan niyaz ederim.”

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Beklenen Aday Hasan Arslan Başvurusunu Yaptı

Hasan Arslan AK Parti Ağrı Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı Eski Ağrı Belediye Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir