Ana Sayfa / GÜNDEM / AK Parti Ağrı İl Başkanlığı Seçim İrtibat Bürosu açıldı

AK Parti Ağrı İl Başkanlığı Seçim İrtibat Bürosu açıldı

AĞRI (AA) AK Parti Ağrı İl Başkanlığının seçim irtibat bürosu törenle açıldı.
AK Parti Ağrı il teşkilatı, 1 Kasım seçim çalışmalarını yürütmek üzere Cumhuriyet Caddesinde seçim irtibat bürosu oluşturdu.
Seçim irtibat bürosu, AK Parti Ağrı İl Başkan Vekili Çetin Aydın, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Latif Birgül, AK Parti Ağrı milletvekili adayları Cesim Gökçe, İsmail Oğur, Erhan Tenekeci ve Zeynel Abidin Çakırın katılımıyla hizmete açıldı.
Milletvekili adayı Gökçe, açılışta yaptığı konuşmada, 7 Haziran seçiminde Ağrıda istenilen sonucu alamadıklarını ama 1 Kasım seçimini yeni Türkiye için Ağrının yeniden şahlanışı için milat olarak gördüklerini ifade etti.
Ağrının, eski AK Partili günlerine, 2002 ruhuna geri döneceğini dile getiren Gökçe, şunları kaydetti:
Türkiyenin 2002 öncesi halini hepimiz biliyoruz. Gördük ve yaşadık. Türkiye ne haldeydi, bugün ne halde? AK Parti hizmet partisidir, bizim değerimizdir. Bunun değerini bizim çok iyi bilmemiz lazım. Bu değeri biz kaybedersek, hepimiz kaybederiz. Bu nedenle partimize dört elle sarılacağız. Yeniden 2002 ruhu ile el birliği ile AK Partiyi bu ilde tekrar yükselteceğiz. Allah izin verirse 1 Kasımda partimizin çıtasını yeniden yükselteceğiz.
İsmail Oğur da 1 Kasım seçiminin Türkiye için bir istikrar seçimi olduğunu ifade ederek, İnşallah 1 Kasımdan sonra bölgemize ve ülkemize barış, huzur ve demokrasi gelir dedi.
Erhan Tenekeci ise kendisinin ve partisinin diğer milletvekili adaylarının hepsinin Ağrıda yaşadığına işaret ederek, Bu memleketin kışını, soğuğunu ve tozunu hep beraber çekiyoruz. Sizlerin çekmiş olduğu sıkıntıları hep beraber çekiyoruz. Sizi en iyi anlayan bizleriz. Allahın izni ile sizlere en iyi hizmete verecek olanda biziz. Biz ithal filan değiliz. 1 Kasım seçimlerinde tekrar iktidar olarak Ağrıda 40 yapacağız diye konuştu.
Zeynel Abidin Çakır da Ağrının 2002 ruhu ile AK Partinin yanında durmaya devam edeceğine inandığını söyledi.
Seçim irtibat bürosunun ardından milletvekili adayları ve partililer, Cumhuriyet Caddesindeki işyerlerini ziyaret etti.
5

3

2

6

4

1

8

7

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek’e “Hayırlı olsun ziyaretleri

Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkanı Alper Balcı ile Vali Yardımcısı Kerem Türker, İl Milli Eğitim …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.