Ana Sayfa / GÜNDEM / Ak Parti Ağrı İl Başkanı Kemal Atmaca Ağrı Ticaret Odası Meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Ak Parti Ağrı İl Başkanı Kemal Atmaca Ağrı Ticaret Odası Meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Ak Parti Ağrı İl Başkanı Kemal Atmaca Ağrı Ticaret Odası Meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Atmaca Odaları önemsediklerini toplumun vicdanı noktasında, kitleleri temsil eden seçilmişler olarak Ağrı’nın sorunlarının halli meselesinde stkların kanaat,görüş ve tavsiyelerinin kendileri için kıymetli olduğunu belirterek bu nezih ortamda olmaktan mutluyum ,dedi.

Atmaca konuşmasının devamında’’ Hükümetimizin lokal anlamda hizmetleri baz alınırsa Ağrı olarak bir çok hizmeti almış bulunmaktayız ama bu yeterlimi değil , Ak Parti ile Türkiyenin yükselen çıtasında Ağrı’nın gelişmede daha çok hizmet alması gerekmektedir.

Bugün Kadrolu Öğretmen istihdamında Ağrı Türkiye’de ilk sıralarda yer almak da İstanbul’u geride bırakmış durumdadır, hakeza derslik başına öğrenci sayısının indirgendiği rakam 24 ‘e düşmüş durumda.İl Özel idaremiz Türkiye’nin en genç araç filosu ile köylerimize hizmet götürmeye devam etmektedir.Vadettiklerini icraata dönüştüren bir hükümet anlayışımız var.

İşleyişte zaman zaman bireysel anlamda yanlışlıklar ve aksaklıklar söz konusu olabilir.İnsanın olduğu her yerde hata vardır eksiklik vardır ama bu ne hükümetimizin nede teşkilatımızın yönetim anlayışının bir ürünü olarak zuhur etmemiştir.

Biz hizmeti seçim sandığına ,politik tavra göre sunmuyoruz herkese ,her köye,her mahalleye ve her bireye insanlık hukuku hemşehrilik hukuku, yurttaşlık hukuku çerçevesinde yaklaşıyoruz ve hizmette ötekileştirmeden her yere ulaşmaya çalışıyoruz ,dedi.

Atmaca konuşmasının devamında’’Bu yıl İnşallah Şeker Fabrikamız işleyecek,Aydıntepe Barajı Proje aşamasından ihale aşamasına taşınmış durumda.Türkiye dünyada en hızlı büyüyen 4. Ülke konumunda Almanyada büyüme hızı %2 iken bugün Türkiye’de bu oran %yüzde 4 e ulaşmış durumda ve biz sizlerle bir araya gelerek bu büyüme oranında Ağrıya ekstara neler kazandırabilirizin mütalası içindeyiz.

İstiklalimize,istikbalimize ve istikrarımıza kast edenleri hoş görmeyiz

Türkiye’deki İç kargaşayı dışarıda cereyan eden hadiselerden ayrı mütala edersek yanılırız ,bugün Türki Cumhuriyetlerle Arap Ülkeleri ile bağımızı kesmek için bir Ermeni planı hazırlanıyor.İsrail’in çizilmiş bir muayyen sınırı yok bu 1948 de bu İsrail’e öğütlenmiştir.

İşid denen zalim kitleyi İslam dünyasının başına bela edenler İngilizlerdir.

Bugün Ülkemizin İstiklaline ,İstikbaline ve istikrarına kast edenlere hoşgörü ile yaklaşmamızı bizden nasıl beklersiniz.Devletimiz Şevkat ve Adaletle bu belaları defetme yolunu seçmiş ,bu bağlamda Kürdü,Çerkezi ,Laz’ı vesair etnik kimlikleri Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi çerçevesinde birlikte ve huzur içinde yaşamasının zeminini hazırlamıştır,diyerek sözlerini noktaladı

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İlidi Ailesinin Acı Günü

Cumaçay Eşrafından Nesim İlidi’nin Eşi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan İlidi’nin yengesi, Cumaçay bölgesi …